3 Kasım Sayısal Loto sonuçları: 2. devir

3 Kasım Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Haftada iki gün gerçekleşen ve dün 1163. çekilişi yapılan Sayısal Loto'da büyük ikramiyeyi kimse bilemedi. 2 milyon 610 bin 693 lira 95 kuruş gelecek çarşamba gününe devretti. İşte Sayısal Loto'da kazandıran numaralar...

04 Kasım 2018, Pazar 09:23 Son Güncelleme:
A A
3 Kasım Sayısal Loto sonuçları: 2. devir

Haftada iki gün oynanan ve milyonlarca lira dağıtan Sayısal Loto'nun 1163. çekilişi dün gerçekleşti. 3 Kasım tarihli çekilişte 6 şanslı numarayı kimse bilemedi. 2 milyon 610 bin 693 lira 95 kuruşluk büyük ikramiye gelecek çarşamba gününe devrederken ikramiyenin 4 milyonu geçmesi bekleniyor.

3 Kasım Sayısal Loto'da kazandıran numaralar: 01-23-27-28-39-48

1163. haftada diğer ikramiye dağılımı ise şöyle: 5 bilen 136 kişi 5 bin 399 lira 30 kuruş, 4 bilen 6 bin 674 kişi 83 lira 35 kuruş, 3 bilen 126 bin 866 kişi ise 12 lira 25 kuruş kazandı.

OYUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.