'3 memeli kadın' tüm dünyayı kandırdı mı?

'3 memeli kadın' tüm dünyayı kandırdı mı?

ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan ve 20 bin dolarlık estetik ameliyatla kendine bir meme daha yaptırdığını öne sürüp '3 memeli kadın' olarak dünya gündemine oturan kadın, yoksa herkesi kandırdı mı?

24 Eylül 2014, Çarşamba 17:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

POSTA.COM.TR
Televizyon yıldızı olmak isteyen ABD'li Jasmine Tridevil, 'Gerçeğe Çağrı' (Totall Recall) filmindeki sahneden etkilenerek kendine estetik operasyonla üçüncü meme eklettiğini iddia etmiş ve 3 memeli fotoğrafları dünya basınında büyük yankı uyandırmıştı.

AJANSLARLA BİLE ANLAŞTIĞINI ÖNE SÜRÜYOR


Operasyon için 20 bin dolar harcadığını iddia eden kadın, memesinin şöhretiyle bu paranın onlarca katını kazanmayı amaçlıyor, hatta daha şimdiden bazı ajanslarla iş anlaşmalarına imza attığını da söylüyordu.

Ne var ki ABD'den gelen son haberler, 21 yaşındaki Jasmine Tridevil'in pek de doğruyu söylemediğine işaret ediyor.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer21499","21499","201409","21499-188006.jpg","1", "0","Bir gariplik daha: Üç göğüslü kadın");

ÇALINTI BAVULUN İÇİNDE '3'LÜ MEME PROTEZİ'


Buna delil olarak da, Tampa Uluslararası Havalimanı Polis Departmanı'nın, bagaj bandından çalınan bir grup bavul arasında, içinde 3 meme protezi bulunan bir bavul tespit etmesi gösteriliyor.

MTV'de bir programa çıkması beklenen Tridevil, her ne kadar "Vücuduma üçüncü memenin eklenmesine yönelik operasyon bir film eKibi tarafından kayda alındı" dese de, Amerikan basınında çıkan son haberler, kadının dünyayı aldattığı yönünde kanaat oluşturmaya başlamış durumda.

O BAVUL KENDİSİNE AİTMİŞ


Daha önce de Florida'daki bir barda sahte kimlik kullanmaktan polis kaydı bulunan kadının, havalimanından çalınan ve içinde '3'lü meme protezi' bulunan bavulun sahibi çıkması da bu iddiaları oldukça güçlendirmiş durumda.

Jasmine, henüz 3'üncü memesinin gerçekten estetik ameliyatla mı oraya yerleştirildiğine dair somut bir kanıt sunabilmiş değil.   

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Janet Jackson’ın hayatı belgesel oldu