3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı gözaltına alındı

3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı gözaltına alındı

Betül Aşçı isimli kadının 3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalıştığı görüntüler sosyal medyada infial yarattı. #BetülAşçıTutuklansın hastagi ile paylaşımlar yapılırken Aşçı'nın Gaziosmanpaşa'da gözaltına alındığı öğrenildi.

07 Temmuz 2020, Salı 14:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Betül Aşçı isimli kadın sosyal medyada yayınladığı görüntülerle infiale neden oldu. Küçük kuzenine sigara içirmeye çalışan ve bu görüntüleri yayınlayan Betül Aşçı büyük tepki çekti. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından genç kadına tepki yağarken Twitter'da #BetülAşçıTutuklansın hastagi Türkiye'nin en çok paylaşım yapılan hashtaglerinden oldu. Öte yandan gelen son dakika haberine göre ise 3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı'nın Gaziosmanpaşa'da gözaltına alındığı öğrenildi.Sosyal medya, Betül Aşçı isimli kadının skandal görüntüleri ile çalkalanıyor. Edinilen son dakika bilgisine göre, İstanbul Pendik'te yaşadığı iddia edilen kadın, elinde sigara ile Instagram'da canlı yayın açtı. Argo ve küfürlü konuşmaları ile canlı yayında konuştuğu görülen Betül Aşçı, kucağında oturan küçük kuzenine zorla sigara içirmeye çalıştı. Küçük kızın bu durumdan rahatsız olmasına aldırış etmeden sigara içirmek için zorlamaya devam eden Betül Aşçı, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile canlı yayında paylaştı.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Twitter'da çok sayıda kullanıcı Betül Aşçı'ya tepki gösterdi.

Görüntülerde küçük kızın, "Babam sigara içirmez, ben içmem" sözlerine, Betül Aşçı'nın "Ben baban mıyım?" diyerek karşılık verdiği görülüyor.

Sosyal medya kullanıcıları kuzenine zorla sigara içirmeye çalışan abla Betül Aşçı'nın hakkında işlem yapılması yönünde paylaşımlarda bulundu.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Akşam Postası | 7 Temmuz 2020