30 inek aynı yere bakınca gerçek ortaya çıktı

30 inek aynı yere bakınca gerçek ortaya çıktı

İngiltere’nin Lincolnshire yakınlarında 67 yaşındaki adam gezintiye çıkmıştı. Birden gözüne 30 kadar ineğin aynı yere baktığı takıldı. İneklere yaklaştı ve gerçek orada ortaya çıktı

10 Ağustos 2017, Perşembe 10:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
67 yaşındaki Ian Ellis, İngiltere’nin Lincolnshire yakınlarında gezintiye çıkmıştı. Birden gözüne ilginç bir kare takıldı. Bir inek sürüsü bir araya gelmişti. Yaklaşık 30 kadar inek aynı yere bakıyordu.

Adam, yakından bakınca ineklerin neden toplandığını anladı. İneklerin tam ortasında yavru bir deniz aslanı vardı! Birkaç günlük olan yavru annesinden ayrıydı. Muhtemelen karaya yüzdüğünde çamura batmış ve suya geri dönememişti.
 
Meraklı inekler bir araya gelmese Ian de yavruyu göremeyecekti. Zavallı hayvan muhtemelen hayatını kaybedecekti.
 

ÇOK NADİR GÖRÜLÜYOR


Ian Ellis, inekler yanlışlıkla yavruyu ezmeden, onu sıkıştığı çamurdan çıkardı. Yavruyu botuna atan adam, hemen Natureland Seal Sanctuary yetkilileriyle irtibata geçti.


 
Başta deniz aslanının yaşayıp yaşayamayacağı bile belli değildi. Birkaç gündür beslenmediğinden yorgun düşmüştü. Barınakta yavruya Celebration ismi verildi. Oldukça nadir görülen albino deniz aslanı, doğaya salınmadan önce gücünü toplaması için yiyecek verildi.

Celebration kendine geldikten hemen sonra doğaya geri salındı.
 
İneklerin merakı, Ian’in çabuk davranması ve yetkililerin yardımları olmasa hayvan bugün yaşamıyor olacaktı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: İsrail'in Gazzeye saldırılarında hayatını kaybeden Filistinli sayısı yükseliyor