4 ineği bir arabaya sığdırdılar!

Malezyalı hayvan hırsızları, bir ilke imza atarak 4 ineği bir otomobile sığdırmayı başardılar. Ancak araba kısa bir süre sonra arızalanınca büyükbaş hayvanları arabada bırakıp kaçtılar

09 Ocak 2014, Perşembe 20:00
A A
4 ineği bir arabaya sığdırdılar!

Malezya'nın Bukit Mertajam kentinde büyükbaş hayvan hırsızlığına soyunan bir grup hırsız, muhtemelen pek de amaçlamamışken bir rekora imza attı. Tam 4 ineği, büyük bir azimle sedan bir arabaya sığdırmayı başaran hırsızlar, olay yerinden uzaklaşmaya başlamışken arabaları bozulunca hayvanları geride bırakarak kaçtılar.

Olay yerine gelen Komiser Yardımcısı Chin Soo Song, "Hayvanları çalmaya çalıştıkları çiftlikten uzaklaşmayı başarmışlar, ancak araba kısa bir süre sonra arızalanınca kaçmak zorunda kalmışlar" diye konuştu.

Edinilen bilgiye göre, 3 kişi oldukları düşünülen hırsızlardan biri, ineklerin sıkıştırılmış olduğu Proton Wira model arabayı kullanırken, diğer ikisi de iki motosiklet üzerinde eşlik ediyordu ve araba bozulunca aynı motosikletlerle olay yerini terk ettiler. Halen kaçak olan hırsızların bulunması için çalışmalar sürdürülüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...