40 yaşından sonra anne olan ünlüler

Henüz çocuk sahibi olmamış ama olmayı düşünenlere umut ve ilham veren, 40 yaşından sonra annelik deneyimini yaşayan ünlülere hep birlikte bir göz atalım.

30 Haziran 2020, Salı 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Halle Berry

Halle Berry

41 yaşında ilk çocuğu Nahla'yı kucağına aldı ve 47 yaşında oğlu Maceo ile ikinci kez annelik deneyimini yaşadı. 51 yaşındaki başarılı oyuncunun 1 kızı 1 de oğlu var.


Nicole Kidman

Nicole Kidman

53 yaşında olan Oscar'lı aktrisin 3 kızı 1 oğlu var. Tom Cruise ile olan evliliğinde evlat edindikleri Isabella ve Connor, 2006'dan beri evli olduğu müzisyen eşi Keith Urban'dan ise Faith ve Sunday Rose adında 2 biyolojik çocuğu var.


Gwen Stefani

Gwen Stefani

44 yaşındayken süpriz bir şekilde hamile kaldığını açıklayan Gwen Stefani, oğlu Apollo'yu mucize bebek olarak adlandırıyor. 40'lı yaşlarda yaşamış olduğu hamilelik deneyimin ise, hayatında onu yepyeni manevi bir yere koyduğunu söylüyor.


Celine Dion

Celine Dion

Birçok olumsuz tüp bebek deneyiminden sonra, Celine Dion 42 yaşında ikiz çocukları Eddy ve Nelson'ı kucakladı. Grammy ödüllü sanatçı, 5. tüp bebek denemelerinde bu sonuca ulaştıklarını ve bunun için her şeyin değdiğini belirtiyor.


Naomi Watts

Naomi Watts

39 ve 40 yaşlarında hamile kalan Naomi Watts'ın Sasha ve Kai adında 2 oğlu var. Her fırsatta daha çok çocuğu olmasını dileyen oyuncu, çocuklarıyla birlikte gençleştiğini açıkladı.


Madonna

Madonna

Madonna, ikisi biyolojik olmak üzere tam 6 çocuk annesi. İlk biyolojik çocuğu ve kızı Lourdes Leon'u 30'ların sonunda dünyaya getiren sanatçı, ikinci biyolojik çocuğu Rocco'yu ise 42 yaşında kucağına aldı. 


Julianne Moore

Julianne Moore

Julianne More, 30'lu yaşların sonlarındayken oğlu Caleb dünyaya geldi. 41 yaşında ise kızı Liv'i kucağına alan güzel oyuncu, yönetmen eşi ile birlikte, çocuklarının oldukça sade bir hayatları olduğunu dile getirdi.


Janet Jackson

Janet Jackson

2016'da yani tam 50 yaşındayken hamile olduğunu açıkladı. Şarkıcı, hamileliğinin ayrıntılarını gizli tuttu. Jackson'ın Eissa adında bir oğlu var.


Meryl Streep

Meryl Streep

Oscar'lı oyuncu Meryl Streep 4 çocuk annesi. En küçük çocuğu Louisa'yı 1991 yılında, 42 yaşındayken dünyaya getiren başarılı oyuncunun 3 kızı 1 oğlu var.


Salma Hayek

Salma Hayek

41 yaşında kızı Valentina'yı kucağına aldı. Ayrıca oyuncu, anne olduktan sonra daha tatmin olmuş bir insan olduğunu da açıkladı.


Uma Thurman

Uma Thurman

Üçüncü çocuğu Altanalune'yi 42 yaşında dünyaya getirdi. Şu an 47 yaşında olan Amerikalı oyuncunun 2 kızı ve 1 oğlu var.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çocuklarda el, ayak ve ağız hastalığına dikkat!