41 yıl erkek gibi yaşadı

Hem erkek hem de kadın cinsel organına sahip 42 yaşındaki İngiliz Caroline Kinsey, 41 sene erkek olarak yaşadı

28 Şubat 2012, Salı 08:38
A A

19 yaşına kadar çift cinsiyet (hermafrodit) durumunu Caroline'den saklayan ailesi, hemen hemen tüm hayatını erkek olarak yaşamasına sebep oldu. Ailesi tarafından bebekken ameliyat ettirilen Caroline, Carl John Baker olarak büyütüldü. Ancak Caroline'nin okuldaki diğer kız arkadaşlarıyla vücudundaki benzerlikleri fark etmesi üzerine ailesi gerçeği söylemeye mecbur kaldı.

Her zaman kendini farklı hissetiğini söyleyen Caroline, hayatına 40 yıl boyuca erkek olarak devam etti, evlendi ancak evliliğini sürdüremedi. Kendini hiçbir zaman erkek gibi hissetmediği söyleyen Caroline bundan 2 yıl önce kadın kıyafetleri girmeye karar verdi.

Şimdi tekrar cinsiyet değiştirmeye hazırlanan Caroline, ilk defa kadın gibi giyinip dışarı çıktığında bazı insanların ona çok kötü davrandığını ancak bunun kendi seçimi olmadığını, kalıtsal bir durum olduğunun bilinmesi gerektiğini vurguladı.

GAZETEPORT

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.