5 dakikada dünyadan magazin (1 Mart 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

01 Mart 2021, Pazartesi 09:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
EN GÖZDE ÇİFT

EN GÖZDE ÇİFT

DenSüper kahraman ‘Thor’un yıldızı Chris Hemsworth (37) ve Elsa Pataky (44), pandemi döneminde Hollywood’un en göz önüne çıkan çifti oldu. Pandeminin ülkede etkisini kaybetmesiyle Avustralya’da günlük hayatlarını yaşayan çift, en son hafta sonu Sidney’de 80’ler temalı partiye katıldı.

TAKIM OYUNU

TAKIM OYUNU

İngiliz eski milli futbolcu David Beckham (45) ABD’de kurduğu futbol kulübü Inter Miami için yeni forma ve antrenman kıyafetleri hazırlattı. Tanıtımı da takımın altyapısında oynayan oğlu Romeo (18) ile yaptı.

PLATİN GURURU

PLATİN GURURU

İngiliz şarkıcı Dua Lipa’nın (25) ‘Future Nostalgia’ albümü İngiltere listelerindeki başarısıyla ‘platin sertifikası’ kazandı. Albümün satışı 1 milyonu geçti. Albüm, geçen yıl martta çıkmıştı.

DESTEK SATIŞI

DESTEK SATIŞI

ABD’li şarkıcı Britney Spears (36) 13 yıldır babası Jamie Spears’ın vesayetinde yaşıyor. Babasının kendisine rehin hayatı yaşattığını konu alan belgesel geçen ay yayınlanmıştı. Spears’ın parfüm satışlarında yüzde 335 ila yüzde 439 artış yaşandı. Hayranları parfüm alarak destek mesajı verdi.İngiliz oyuncu Sienna Miller (39), Britney Spears’ın geçmişte yaşadığı anksiyete sorununa benzer süreçleri şöhret olduğu ilk yıllarda atlattığı için empati kurabildiğini söyledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Damla Colbay ile Ali Osman Çiçek aşkının ilk fotoğrafı