5 dakikada dünyadan magazin (12 Ekim 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

12 Ekim 2020, Pazartesi 08:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kışa hazırlık

Kışa hazırlık

ABD’li model Olivia Culpo (28), sonbaharla birlikte cilt bakımında daha yağlı kremler tercih ederek kışa hazırlandığını söyledi. Culpo, aynı renk şort, bluz ve hırkasıyla da sezonun peluş takım modasına öncülük etti.

Sönmeyen yıldız

Sönmeyen yıldız

ABD’li oyuncu Tom Cruise, ‘Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri için Norveç’ten İtalya’ya geçti. Roma sokaklarında motosiklet üzerinde akrobatik hareketler sergiledi. 58 yaşındaki aktör, formu ve karizmasıyla rakipsizliğini ilan etti. Cruise’u fark eden hayranları onu görmek için setin kenarını tribüne çevirdi.

En kusursuz aristokrat

En kusursuz aristokrat

Antik Yunan’daki inanışa göre, kusursuz olan her şey için bir ‘Altın Oran’ bulunuyor. Altın Oran formülüne göre; Lady Diana, yüzde 89.5 oranı ile en kusursuz, yani simetrisi en düzgün yüze sahip aristokrat kadın oldu. Lady Diana’yı yüzde 88.9 oranı ile Ürdün Kraliçesi Rania (50), yüzde 88.8 oranı ile Monaco Prensesi Grace Kelly izliyor.

Milyoner babanın borçlu kızı

Milyoner babanın borçlu kızı

Mick Jagger’ın (77) model kızı Georgia May Jagger (28), kozmetik serisi çıkarmıştı. Marka iki yıl içinde 160 bin Sterlin (1.6 milyon TL) borçlandı. 8 çocuk babası Mick Jagger’ın serveti 400 milyon dolar.

Efsane gerilim

Efsane gerilim

İngiliz efsanevi müzisyenler Elton John (73) ile Rod Stewart’ın (75) arası geçen yıl bozulmuştu. John’un yazdığı yeni kitabında bu gerilimden bahsettiği, “Rod, dostça rekabet sınırını aştı” dediği ortaya çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (12 Ekim 2020)