5 dakikada dünyadan magazin (14 Haziran 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

14 Haziran 2020, Pazar 09:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Halsey: Yüzde 11 Türk olduğumu gördüm

Halsey: Yüzde 11 Türk olduğumu gördüm

ABD’li ünlü şarkıcı Halsey “Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Sonra DNA testi yaptırdım ve yüzde 11 Türk olduğumu gördüm” dedi. Instagram’da baklava fotoğrafı paylaşıp “Yavaş yavaş ev baklavasında ustalaşıyorum” diye yazdı.

İlhamı ateşten

İlhamı ateşten

Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa (26), imajı üzerinde radikal değişimler yapmasıyla biliniyor. Dua Lipa, bu kez saç rengini kırmızıya çevirerek hayranlarına sürpriz yaptı. Yeni albüm çıkaran şarkıcı, “Ateş gibi çalıştığım için kırmızıyı seçtim” dedi.

Bir aylık kirası 415 bin dolar

Bir aylık kirası 415 bin dolar

Rihanna (32) iki yıldır Londra’da yaşıyor. Rihanna’nın temmuz ayını New York’un yazlık beldesi Hamptons’ta geçirmek için 415 bin dolara malikane tuttuğu ortaya çıktı.

Karantina formu

Karantina formu

Oscarlı oyuncu Gwyneth Paltrow, (47) ‘Shape’ dergisine kapak oldu. Karantina boyunca formunu korumak için haftada dört kez yürüdüğünü, görüntülü konferansla toplantılarında ağrıyan boynu ve sırtına özel egzersizler yaptığını söyledi. Paltrow, iki çocuk annesi.

En büyük kahraman

En büyük kahraman

Sinema dünyasının prestijli dergisi Empire, beyazperde tarihinin en büyük kahramanlarını seçti. Listenin zirvesinde Harrison Ford’un canlandırdığı efsanevi karakter ‘Indiana Jones’ yer aldı. Onu, Alien filminin kahramanı ‘Ellen Ripley’ izledi. Üçüncü sırada ‘Demir Adam’ yer aldı. 4’üncü ‘Kaptan Amerika’, 5’inci ‘Luke Skywalker’ oldu.

Öğretmeni Ronaldo

Öğretmeni Ronaldo

Cristiano Ronaldo’nun (35) İspanyol sevgilisi Georgina Rodriguez (26), sağlık dergisi ‘Women’s Health’in kapak yıldızı oldu. Spora ilgisini Ronaldo’ya borçlu olduğunu söyleyen Rodriguez, “Önceden sevgilimin yanında egzersiz yapmaya çekiniyordum. Ronaldo bana iyi bir öğretmen oldu” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Akman’ın olaylı gecesi güvenlik kameralarına yansıdı