5 dakikada dünyadan magazin (21 Aralık 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Aralık 2020, Pazartesi 09:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Estetikli değilim'

'Estetikli değilim'

İngiliz televizyon yıldızı Chloe Sims (38), kendisine yapılan “Estetikten dudağını oynatamıyorsun” yorumlarına tepki gösterdi. Sims, “Hiçbir estetik yaptırmadım. Küçük dokunuşlara başvurdum. Estetik işlem, yüzünüzdeki kemiklerin yapısını değiştirmeye denir” dedi.

'Kürkten vazgeç'

'Kürkten vazgeç'

Yılın en çok kazanan ünlüsü Kylie Jenner (23) yılbaşı alışverişi için kendisine özel açılan Balenciaga mağazasında alışverişe çıktı. Gizlilik içinde hareket ettiğini sanıyordu. Alışverişi bitince karşısında bir grup eylemciyi buldu. Grup, gerçek kürk kullanan Kylie’yi protesto için toplanmıştı. Balenciaga, tasarımlarında gerçek hayvan derilerini kullanıyor

'Babası nerede?'

'Babası nerede?'

Model Gigi Hadid (25), kızını üç ay önce dünyaya getirmişti. Hadid, o tarihten bu yana birkaç kez kızını pusetle gezintiye çıkardı. En son dün karlı New York sokaklarında görüntülendi. Hadid’e bebeğin babası Zayn Malik’in (27) hiç eşlik etmemesi hayranlarının tepkisini çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (21 Aralık 2020)