5 dakikada dünyadan magazin (24 Nisan 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

24 Nisan 2020, Cuma 11:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Thor çekiçlerini eve toplamış

Thor çekiçlerini eve toplamış

Süper kahraman Thor’a hayat veren Avustralyalı yıldız Chris Hemsworth (36), setlerden bazı eşyaları evine getirdiğini itiraf etti. Hemsworth, çevrimiçi katıldığı bir programda şimdiye kadar eve topladığı Thor ganimetlerini bir bir söyledi. Bunlar arasında, ilk Thor filmi ile Avengers: Sonsuzluk Savaşı’ndaki Thor çekiçleri var.

Abisinin kopyası

Abisinin kopyası

İngiltere Kraliyeti’nin 5 numaralı varisi Prens Louis, dün iki yaşına bastı. Düşes Kate ile Prens William’ın oğlu Louis’nin fotoğraflarını annesi çekti. Düşes Kate, oğlu Prens George (6) ve kızı Prenses Charlotte’ın da (4) doğum günü fotoğraflarını kendisi çekiyor. Prens Louis’nin her geçen gün ağabeyi Prens George’a olan benzerliği artıyor.

Beckham'a sahtekarlık tepkisi

Beckham'a sahtekarlık tepkisi

İngiliz eski milli futbolcu David Beckham (44), koronavirüsle mücadeleye destek kampanyasına katıldı. Bağış yapan hayranlarıyla Miami’deki kendi stadında ve kendi takımına karşı maç yapma sözü verdi. Ancak Beckham’ın bu teklifi, bu hafta 30 işçisini ücretsiz izne çıkaran eşi Victoria Beckham nedeniyle ters tepti. Beckham, “İnsanları zor durumda bırakırken salgına destek olma çaban hiç iyi niyetli değil” tepkisi aldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'da bisküvi meselesi olay oldu