5 dakikada dünyadan magazin (25 Temmuz 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

25 Temmuz 2021, Pazar 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'NÜKLEER SAVAŞ'

'NÜKLEER SAVAŞ'

İngiltere Kraliyeti’nden istifa edip ABD’ye yerleşen Prens Harry (36) bir yayıneviyle 40 milyon dolara dört kitap anlaşması yaptı. Anlaşmaya göre kitaplardan biri Kraliçe ölünce yayınlanacak. Birini de eşi Düşes Meghan (39) yazacak. Çift, saraydan ayrımcılık nedeniyle ayrıldıklarını dört ay önce verdikleri röportajda açıklamıştı. İngiliz medyası, çiftin saraya karşı ‘nükleer düğmeye basmış’ gibi bir savaş yürüttüğünü yazdı.


***Çiftin İngiltere'de yaşadıkları evde kalan eşyaları depoya kaldırıldı.

AİLECE TATİL

AİLECE TATİL

ABD’li model Emily Ratajkowski, prodüktör eşi Sebastian Bear- McClard ve dört aylık oğlu Sylvester Apollo ile İtalya’da tatilde. Amalfi’de tekneyle ıssız bir koya yanaşan çift, burada kayalıklara tırmanıp denize atlayarak çocuklar gibi eğlendi. Emily’nin bikini tercihi kendi markası oldu.

MİLLİ GURUR

MİLLİ GURUR

ABD’li model Megan Fox (35), Basic dergisinin kapak yıldızı oldu. Fox’un çekim karelerine 1.9 milyon beğeni geldi. Pozları içinde en beğenileni Türk tasarımcı Hakan Akkaya (39) imzası taşıyan kırmızı elbiseli karesi oldu.

BRAD'E RAHAT YOK

BRAD'E RAHAT YOK

Angelina Jolie (46) ve Brad Pitt’in (57) 2016’dan bu yana süren velayet davası yine çıkmaza girdi. Jolie, altı çocukları için ortak velayet kararı veren hakimin adil yargılamadığını iddia ediyordu. Hakim John W. Ouderkirk’in Pitt’in avukatlarıyla iş ilişkileri olduğu için verdiği karara itiraz eden Jolie haklı bulundu. Hakim davadan alındı. Pitt, kararı temyize götürecek. Çift, resmi olarak bekar ilan edilmişti.

İLHAM PERİSİ

İLHAM PERİSİ

Danimarkalı model Josephine Skriver (28), Sports Illustrated dergisinin yıllık plaj sayısında ikinci kez yer aldı. 57 yıldır yayınlanan ikonik derginin bu yılki sayısı dünyanın en ilham verici kadınlarına adandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Volkan Konak, "Koronavirüs salgınında psikolojik destek aldım"