5 dakikada dünyadan magazin (27 Şubat 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

27 Şubat 2020, Perşembe 08:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Whitney Houston'ın sanal konseri daha çok kazandıracak

Whitney Houston'ın sanal konseri daha çok kazandıracak

Efsanevi şarkıcı Whitney Houston, 2012’de henüz 48 yaşındayken trajik bir şekilde ölmüştü. Houston, ölümünden sonra turneye çıktı. Hologram teknolojisi sayesinde turnesinin ilk konserini İngiltere’de verdi. Houston’ın vücut ikizinin hareketlerinin üzerine kendi görüntüleri kopyalandı. Bu sayede gerçekçi bir sahne şovu düzenlendi. Houston, turne boyunca 18 ülkeyi gezecek. Houston en son 2009’da çıktığı ve sağlık sorunları nedeniyle verimsiz geçen dünya turnesinde 36.3 milyon dolar kazanmıştı. Hologram turnesinin daha çok kazandırması bekleniyor.

Kendi mezarını ziyaret etti

Kendi mezarını ziyaret etti

ABD’li oyuncu Nicolas Cage (56) 10 yıl önce New Orleans’ta kendisi için piramit şeklinde bir mezar yaptırmıştı. Cage, önceki gün mezarını yeni kız arkadaşına gezdirdi. 3 metrelik mezarın şekli ve anlamı gizemini koruyor. Mezarın üzerinde Latince 'Omnia ab uno', yani “Her şey ‘bir’den gelir” yazıyor.

Benim adım Harry. 'Harry Windsor'

Benim adım Harry. 'Harry Windsor'

İngiliz Prens Harry (35), geçen ay eşi Düşes Meghan (38) ile birlikte Kraliyet görevlerinden istifa etmişti. Çift, Kraliçe için son resmi görevlerini 9 Mart’ta gerçekleştirecek. Kendine sivil bir hayat kurmaya çalışan Harry, İskoçya Edinburgh’de katıldığı davette şok edici bir talepte bulundu. Harry, “Beni sadece adımla çağırın” diyerek ‘prens’ unvanından da vazgeçtiğini duyurdu. Harry’ye bundan sonra soyismiyle, ‘Bay Windsor’ olarak hitap edilecek.

Courteney Cox eski sevgiliye döndü

Courteney Cox eski sevgiliye döndü

‘Friends’ dizisine çekilecek özel bölümle ekrana dönmeye hazırlanan Courteney Cox, aşk hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 55 yaşındaki oyuncu, eski sevgilisi Kuzey İrlandalı şarkıcı ve yapımcı John McDaid ile yeniden birlikte olduklarını söyledi. 2013’te aşk yaşamaya başlayan ikili bir yıl sonra nişanlanmış geçtiğimiz sene de ayrıldıklarını duyurmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (27 Şubat 2020)