5 dakikada dünyadan magazin (31 Ocak 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

31 Ocak 2021, Pazar 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Uzaktan eğitim mağduru

Uzaktan eğitim mağduru

İngiliz Düşes Kate (39), uzaktan eğitimin kendisini yorduğunu anlattı. Tahtın varisi üç çocuk annesi Düşes, “Evde kuaför de oldum. Çocuklarım, annelerinin saç kesebilme becerisinden biraz ürktü” dedi. Düşes’in çocukları 7, 5 ve 2 yaşlarında.

Tatil stüdyosu

Tatil stüdyosu

Brezilyalı model Lais Ribeiro (30), Victoria’s Secret’ın Sevgililer Günü koleksiyonunu tatil yaptığı Hawaii’deki bahçesinde tanıttı. Ribeiro, pandemi etkileri dinene kadar New York’taki evine dönmeyi düşünmüyor.

Salgından kaçışa 33 milyon dolar

Salgından kaçışa 33 milyon dolar

İngiliz müzisyen Robbie Williams (46) ve Türk eşi Ayda Field (41), İsviçre’den 33 milyon dolara malikane aldı. Çift, dört çocuklarıyla geçen yıl salgından kaçmak için İsviçre’ye taşınmıştı. Cenevre’deki malikaneyi kalıcı ikametleri yapacaklar.

Efsaneyi uyandıracak

Efsaneyi uyandıracak

Oscarlı oyuncu George Clooney (59), bilim kurgu klasiklerinden Buck Rogers dizisinin uyarlamasını hazırlıyor. Dizinin yapımcılığını üstlenecek olan Clooney’nin rol de alması bekleniyor.

Kuantum fizikle ikna oldu

Kuantum fizikle ikna oldu

Oscarlı oyuncu Julia Roberts (53), 90’lara damga vuran Friends dizisinde konuk oyuncu olmuştu. Dizinin başrollerinden Matthew Perry’nin (51) konuk oyunculuk teklifi için Roberts’ın “kuantum fizik hakkında bir makale yazması” şartı koştuğu ortaya çıktı. Perry de bu isteği yerine getirerek ikna etmiş. İkili kısa süre aşk da yaşamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (31 Ocak 2021)