5 dakikada dünyadan magazin (8 Mart 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

08 Mart 2021, Pazartesi 09:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BOYUNDAN DESTEKLİ

BOYUNDAN DESTEKLİ

Oscarlı oyuncular Sandra Bullock (56) ve Brad Pitt (57), son filmleri ‘Bullet Train’in çekimleriyle setlere döndü. Iki başrol, set aralarında siperlikle gezerek temkini elden bırakmıyor. Alışıldık, kafadan destekli siperliklerin aksine sette boyundan destekli bir model kullanılıyor.

UZUN COVİD-19 MAĞDURU

UZUN COVİD-19 MAĞDURU

ABD’li oyuncu Gwyneth Paltrow (48) geçen yıl COVID-19 atlatmıştı. Oyuncu, metabolizmasının yavaşladığını söyledi. Eşi Brad Falchuk da (50) dokuz ay önce virüse yakalanmıştı. “Eşimin giden tat ve koku duyusu daha yeni geldi” dedi.

BİKİNİ BÜSTİYER

BİKİNİ BÜSTİYER

Ingiliz model Kimberley Garner (30) ülkesindeki mutasyondan kaçıp çıktığı tatile Karayipler’de devam ediyor. Model, yeni koleksiyonundaki bikinilerini günlük hayatta jean ile büstiyer gibi kullanıma uygun hale getirdi.

DERDİ BÜYÜK

DERDİ BÜYÜK

Ingiliz tasarımcı Victoria Beckham (46), Ingiltere’de karantinanın hafifletilmesi haberini sevinçle karşıladı. Beckham, “Evde durmaktan topuklularla yürümeyi unuttum” dedi.

ŞİMŞEK TANRIÇASI

ŞİMŞEK TANRIÇASI

Israilli oyuncu Natalie Portman (39), süper kahraman ‘Thor’un çekimleri için Sidney’de. Portman’ın ‘Şimşek Tanrıçası’ karakterine dönüşeceği uçma sahnesini çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (8 Mart 2021)