5 dakikada dünyadan magazin haberleri (18 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

18 Kasım 2021, Perşembe 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'SEKS OBJESİ OLARAK GÖRÜLMEKTEN YORULDUM'

'SEKS OBJESİ OLARAK GÖRÜLMEKTEN YORULDUM'

ABD’li model Emily Ratajkowski (30) küçük yaşlarından itibaren seks objesi olarak görülmekten yorulduğunu açıkladı. ‘Feminist’ makalelerden oluşan kitabında, güzellik algısına çocukluğundan bu yana takıntılı olduğunu yazan model, “Aslında kendime güvenim düşük. Fotoğrafları paylaştıktan sonra kendimi, ne kadar beğeni aldığımı kontrol ederken buluyorum” dedi.

İŞKOLİK

İŞKOLİK

Jennifer Lopez (52), Las Vegas’ta katıldığı daveti, çıkardığı kozmetik markası ve filminin tanıtımı için kullandı. ‘Et Ochs’ tasarımı bir elbise giyen Lopez, ışıltısını kendi ürünlerine borçlu olduğunu söyledi. Owen Wilson ile başrolü paylaştığı ‘Marry Me’ filminden bu hafta fragman yayınlanacağını duyurdu.

BOND'A TALİP

BOND'A TALİP

BOND’A TALIP ABD’li ‘Kaya’ lakaplı oyuncu Dwayne Johnson (49), yeni ‘Bond’ olmaya talip. Johnson, son 15 yıl boyunca kurgu ajan ‘James Bond’a hayat veren Daniel Craig’in izinden gitmek istediğini söyledi. Johnson, büyükbabasının da beşinci Bond filminde kötü adam olarak rol aldığını açıkladı. Daha önce Bond’u oynayan ABD’li bir aktör olmadı.

750 MİLYON DOLARLIK TAZMİNAT

750 MİLYON DOLARLIK TAZMİNAT

ABD’li rapçi Travis Scott’ın (30) organize ettiği festivalde çıkan izdihamda ölü sayısı 10’a çıktı. 50 bin kişinin katıldığı konserde güvenlik krizi yüzünden mağdur olan en az 125 kişi Scott’a dava açtı. Talep edilen toplam tazminat 750 milyon doları geçti. Spor markası Nike, Scott ile işbirliği yaptığı ayakkabı modelinin tanıtımını erteledi. Scott’ın sevgilisi Kylie Jenner (24) ile kapak yıldızı olduğu W dergisi de dağıtımı durdurdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Camila Cabello ile Shawn Mendes aşkı sona erdi