5 dakikada dünyadan magazin haberleri (24 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

24 Kasım 2021, Çarşamba 09:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GEÇER NOT ALAMADI

GEÇER NOT ALAMADI

İtalyan moda evi Gucci ailesinin hayatını konu alan yeni film, sınıfta kaldı. Lady Gaga’nın (35) başrolü Adam Driver (38) ile paylaştığı film için eleştirmenler, en fazla iki puan verdi. ABD’li eleştirmen Johnny Oleksinski “Sanki ‘Ünlü birinin suikastını nasıl sıkıcı anlatırız?’ üzerine kurulu. Ayrıca 1978’de başlayan film 1998’de bitiyor, ama Lady Gaga vampir gibi, hiç yaşlanmıyor” dedi.

FAVORİ VALİ

FAVORİ VALİ

ABD’li oyuncu Matthew McConaughey (52), doğduğu Teksas eyaletinde vali olmak istediğini söylemişti. Henüz resmi bir adaylık bile koymadan halkın en gözde adayı oldu. Oscarlı oyuncu, anketlerde şu anki Cumhuriyetçi Vali Geg Abbott ve Demokratlar’ın adayına açık ara fark attı.

PRENSESTİ BABA EVİNDE

PRENSESTİ BABA EVİNDE

Aşkı için unvanı ve mirastan vazgeçen Japonya’nın eski prensesi Mako (30), eşi Kei Komuro (30) ile yeni bir hayata başladığı New York’ta ilk kez görüntülendi. Eski prenses, bir yapı marketten ev alışverişi yaptı. Aylık kirası 4 bin 500 dolar olan 1+1 eve yerleşen Mako, banyodaki eksiklerini tamamladı. Mako, markete giderken de yolunu şaşırdı.

MALDİVLER ÖZLEMİ

MALDİVLER ÖZLEMİ

Alman model Nicole Poturalski (28) Maldivler tatilinden sonra Almanya’nın soğuğuna alışamadı. “Gri Berlin yerine şu an olmak istediğim tek yer” diyerek tropikal tatilinden karelerini paylaştı. Sonra da Paris’te seyahate çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki: 16 yaşında değilim artık 21 yaşındayım omurgasız olamam