5 dakikada dünyadan magazin haberleri (28 Ekim 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Ekim 2021, Perşembe 08:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
YENİLİKÇİ LİDER

YENİLİKÇİ LİDER

ABD’li milyarder ekran yıldızı Kim Kardashian (41), orta sınıfa yönelik çıkardığı iç giyim markasını büyüttü. İtalyan moda devi Fendi ile ortak koleksiyon çıkardı. Girişimleri nedeniyle Wall Street Journal’ın 2021 Yenilikçi Marka Lideri seçilldi.

BABASININ TABUTUYLA HATIRA POZU

BABASININ TABUTUYLA HATIRA POZU

ABD’de sosyal medya ünlüsü Jayne Rivera, babasının tabutu başında poz verdi. Bu karelerini de Instagram’dan “Huzurla uyu babişko. İyi bir hayat yaşadın” yazarak paylaştı. Sonuna da “babasız” (dadless) ifadesini ekledi. 20 yaşındaki kadın cenazeye saygısızlıkla suçlandı. 85 bin takipçili sayfasını kapattı.

SICAK İKLİM İÇİN 4 MİLYON DOLAR

SICAK İKLİM İÇİN 4 MİLYON DOLAR

Portekizli model Sara Sampaio (30) New York’taki dairesini 3.4 milyon dolara satışa çıkardı. 2018’de aldığı evi satıp Los Angeles’a yerleşecek. Yeni evi için 4 milyon dolar harcamayı gözden çıkardı. Model, New York’un dengesiz iklimi yerine sıcak iklimdeki bir bölgede yaşamak istiyor.

KURALSIZ TATİL

KURALSIZ TATİL

Prens William ve Düşes Kate çifti, üç çocuklarıyla okulların ara tatilini fırsat bilip seyahate çıktı. Çiftin üç çocuğu taht varisi. Varislerin can güvenliği nedeniyle aynı uçakta seyahat etmesi aslında yasak. Aile, bu seyahat için Kraliçe’den özel izin aldı. Çiftin en büyük çocuğu Prens George 12 yaşına gelince, babasından ayrı seyahat etmesi gerekecek.

GÖSTERİŞ MERAKINA AYAR

GÖSTERİŞ MERAKINA AYAR

Fransız moda evi Chanel’in çantaları statü sembolü olarak görülüyor. Uzakdoğu’da bazı modellerin satışına sınırlama getirildi. Güney Kore’de bir müşteri ‘Classic Flap Bag’ ve ‘Coco Handle’ modellerinden yılda sadece bir adet alabilecek. Çantaların fiyatları 5 ila 6 bin dolar.

ÜÇ YILLIK YALAN

ÜÇ YILLIK YALAN

‘Liar’ (Yalancı) dizisinin yıldızı İngiliz oyuncu Ioan Gruffudd (48) ile oyuncu Bianca Wallace (29) aşklarını ilan etti. Bu gelişme aktörün dokuz ay önce ayrıldığı 20 yıllık eski eşi Alice Evans’ın (50) tepkisine yol açtı. Alice, Bianca ile eski eşinin üç yıl boyunca birlikte olduklarını öğrendiğini duyurdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (28 Ekim 2021)