5 dakikada dünyadan magazin haberleri (9 Aralık 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

09 Aralık 2021, Perşembe 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İŞTAH SORGUSU

İŞTAH SORGUSU

İsveçli model Kelly Gale (26), hayranlarından gelen soruları yanıtladı. “Fazla spor yapıp yetersiz beslendiğin oldu mu?” sorusuna, “Asla. Besleyici ve lezzetli yemekleri istediğim kadar tüketiyorum” dedi. 2017’de haftada yedi kez spora gittiğini söylemişti.

BURUN ÇEKME YARIŞI

BURUN ÇEKME YARIŞI

Orlando Bloom (44), sosyal medyada bir bebek bakım sayfasına bıraktığı yorumla güldürdü. Bloom, nişanlısı Katy Perry (37) ile kızları Daisy’nin burnunu aparatla temizlerken “Hangimiz daha büyük sümük çekecek diye yarışıyoruz” dedi.

AĞLANACAK OMUZ

AĞLANACAK OMUZ

ABD’li oyuncu Zendaya (25) ve İngiliz oyuncu Tom Holland (25), Londra’da yeni filmlerinin galasına katıldı. Spider Man (Örümcek Adam) rolüyle ünlenen Holland, şöhretle başa çıkmasına sevgilisi Zendaya’nın yardım ettiğini söyledi. “Ağlayacak bir omzun olması büyük lütuf” dedi. Çiftin aşk yaşadığı temmuzda ortaya çıkmıştı.

EN AZ ÜÇ ÇOCUK

EN AZ ÜÇ ÇOCUK

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk (50), katıldığı bir toplantıda insanları bol bol çocuk yapmaya davet etti. Mars’ta insanlığın yaşayabileceği bir koloni hayali olan Musk, “Medeniyetin önündeki en büyük tehlikelerden biri artış hızı azalan doğumlar. Çok zeki insanlar bile dünyanın fazla kalabalık olduğunu düşünüyor. Oysa, tam tersi. Eğer insanlar benim gibi bir sürü çocuk yapmazsa, medeniyet çöker” dedi. Musk, altı çocuk babası.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrem Derici'den Gülşen ve Hadise açıklaması