5 dakikada dünyadan magazin turu (10 Ocak 2022)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

10 Ocak 2022, Pazartesi 09:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GELECEĞİN KRALİÇESİ 40 YAŞINDA

GELECEĞİN KRALİÇESİ 40 YAŞINDA

İngiltere Kraliyeti’nin iki numaralı varisi Prens William’ın (39) eşi Düşes Kate, dün 40’ıncı yaşını kutladı. Pandemi nedeniyle geleneksel bir davet vermeyen Düşes, yeni yaşına özel pozlar çektirdi. Düşes’in kareleri Hollywood yıldızlarına benzetildi. 2011’de William ile evlenen Düşes’in taht varisi üç çocuğu oldu. Monarşi karşıtlığının baskın olduğu günümüzde Düşes Kate, kraliyet ile modern zamanları buluşturmada köprü görevi görüyor. Halkın en çok sevdiği kraliyet üyeleri arasında dördüncü sırada yer alıyor. Sarayda Kraliçe’den sonra gelen en güçlü kadın.

DÜNYA'YA SERVET BAĞIŞLADI

DÜNYA'YA SERVET BAĞIŞLADI

İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne (29), Los Angeles’ta katıldığı bir etkinlikte, gezegenin kurtarılması için 475 bin dolar nakit bağışladı. Etkinliği, ekosistemdeki hasarların onarımı için devlete yardım eden bir kurum düzenledi. Delevingne, kurduğu şirket sayesinde geçen yılın en çok kazanan İngiliz modeli olmuştu.

TELEFONU VERMİYOR

TELEFONU VERMİYOR

ABD’li oyuncu Alec Baldwin (63), görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ölümüyle ilgili soruşturma için istenen cep telefonunu halen teslim etmedi. Hutchins, Baldwin’in rol gereği elinde tuttuğu silahtan çıkan kurşunla ölmüştü. Baldwin, kaza sonrası yoğun bir telefon trafiği yaşamıştı.

KÖLELİK DAVASI

KÖLELİK DAVASI

İngiliz modacı Victoria Beckham’a (47) eski çalışanı dava açtı. Kristine Kubiliene (55), modacının kendisini günde 15 saat ‘köle gibi’ çalıştırdığını ve bu yüzden fiziksel acılar çektiğini iddia ediyor. Beckham ise, “Eğer bir sakatlık geçirdiyse bu onun kendi ihmalindendir” diyerek kendini savunuyor. Kubiliene’in tazminat davası sonbaharda başlayacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan, Buse Varol'u neden tercih ettiğini açıkladı