5 dakikada magazin turu (1 Mayıs 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

01 Mayıs 2021, Cumartesi 08:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
AİLEYE GİRDİ

AİLEYE GİRDİ

İvana Sert geçen yazdan beri aşk yaşadığı otelci Sezer Dermenci ile evlilik kararı almıştı. Sert, sevgilisini ailesiyle tanıştırmak için memleketi Sırbistan’a gitti. Yanlarında oğlu Kayon Ateş de vardı. Belgrad’da annesi Nada Smiljkovic ile yemeğe çıktılar. Nada, müstakbel damadıyla gece boyunca kaynaştı. Sosyal medyada paylaştığı görüntülerde İvana Sert’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

BANK SOHBETİ

BANK SOHBETİ

İbrahim Kutluay ile sevgilisi Edvina Sponza, Bebek’te görüntülendi. Edvina Sponza, İbrahim Kutluay’ı aşk dolu bakışlarla uzun uzun süzdü. aşıklar güzel havayı değerlendirerek Bebek Parkı’nda bankta bir süre sohbet ettiler. Çiftin rahat ve birbirleriyle uyumlu şık tarzları dikkat çekti.

Hakan Kırarslan

ROMANTİK TEKLİF

ROMANTİK TEKLİF

Umut Kurt, 8 aydır Melisa İnci ile aşk yaşıyor. Çift geçen ay köpekleri Mümü’nün yavrularını kucaklayarak “Canım Mümü’müz bizi kocaman bir aile yaptı” demişti. Umut Kurt resmi anlamda da aile olmak için ilk adımı attı ve sevgilisi Melisa İnci’ye evlenme teklif etti. Cevap evet oldu. Diz çöküp yüzüğü çıkardığı görüntüleri de Instagram’dan paylaşan Umut Kurt “Her gün yanında olmak için uyanacağım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı: Erkeklere pilates yaptıramadım