5 dakikada magazin turu (1 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

01 Şubat 2020, Cumartesi 08:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Konserde 'Melek' krizi

Konserde 'Melek' krizi

İrem Derici, Kocaeli Kartepe'de düzenlenen 'Karfest'te 'Kalbimin Tek Sahibine' şarkısını söylüyordu. Melekler bölümünde "Kartepe'de olmayan melekler g... yesinler" dedi. Seyirciler dondu kaldı, sosyal medya sallandı. Kocaeli Belediyesi, bundan sonraki organizasyonlara popçuyu çağırmama kararı aldı. İrem Derici tepkiler üzerine, "Ben vokalistim Melek'ten bahsettim. Çünkü o gün uçağı kaçırdı ve beni zor durumda bıraktı. İstemesem de ağzımdan küfür kaçıran bir kadınım. Üzülen, kırılan kim varsa, herkesten özür dilerim" açıklamasını yaptı.

Dünya haritasını dövme yaptırdı

Dünya haritasını dövme yaptırdı

Dilasima Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tarkan’ın kızı Dila Tarkan tam bir dövme tutkunu. Vücudunda şimdilik 5 dövmesi var. 29 yaşındaki sosyetik güzel, “Bileğimde annem (Nilüfer) ile babamın isimlerinin baş harfleri ve melekler var. Bir kolumun içine burcumun yükselen takım yızlarını (Merkür, Venüs, Jüpiter, Neptün) yaptırdım. En sevdiğim dövmem; gezmeyi çok sevdiğim için dünya haritası” dedi. Doğduğu yer, saati ve koordinatları ise omzunda.

"Hazer abi şeker gibi"

"Hazer abi şeker gibi"

İtalyan şef Danilo Zanna galaya çiçekle geldi. Meslektaşı Hazer Amani ile hakkında çıkan haberlere güldüğünü söyleyip "Hazer Abi şekerpare gibi bir adam. Sevip saydığım biri. Sıla'ya da büyük hayranım" diye konuştu.

Mütevazı kutlama

Mütevazı kutlama

Pınar Altuğ 2008’de Yağmur Atacan ile evlenmişti. 2009’da da kızı Su dünyaya gelmişti. Pınar Altuğ dün 11 yaşına basan kızı için küçük bir doğum günü organize etti. Partiye Su’yun arkadaşları da katıldı. Pınar Altuğ’un bu fotoğraftaki halini sosyal medyadaki takipçileri Yonca Evcimik’e benzetti.

Flaşlar patladı, Merve Boluğur çok kızdı

Flaşlar patladı, Merve Boluğur çok kızdı

Merve Boluğur 2015'te evlendiği Murat Dalkılıç'tan 2017'de boşanmıştı. Ayrılık sonrası da adını aşk dedikodularından uzak tutmayı başarmıştı. Oyuncu önceki gece biri kız, diğeri erkek iki arkadaşıyla Bebek Lucca'da eğlendi. Sabaha doğru kulüpten çıkarken flaşlar patlayınca gerildi. "Beyefendi sevgiliniz mi?" sorusuna sinirlendi, "Aksiyon yaratmayın" yanıtını verdi. Merve Boluğur'un yanındaki kişinin adı: Yasin Özen. Sosyal medyadan birbirlerini takibe aldılar.

Hakan KIRARSLAN

Hastane odası ralli pisti gibi

Hastane odası ralli pisti gibi

Çilek Mobilya’nın varisi, modacı Selma Çilek, gayrimenkul zengini Satvet Çiftçi’nin oğlu Sinan ile 27 Ağustos 2016’da Beşiktaş’taki Four Seasons Otel’de nikah masasına oturmuştu. Çift dün anne-baba oldu. Selma Çilek Çiftçi, İstanbul Amerikan Hastanesi’nde doğum yaptı. Bebeğe büyükbabasının adı (Satvet) verildi. Hastane odası yarış pisti gibi süslendi. Çünkü Sinan Çiftçi hız tutkunu. İstanbul Park’ta birçok kez düzenlenen Intercity Park Platinum Cup’a katıldı ve dereceye girdi. Eh babası Satvet Çiftçi de İstanbul Otomobil Sporları Kulubü’nün onursal başkanı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Lerzan Mutlu hafızasını sildirdi