5 dakikada magazin turu (10 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

10 Şubat 2021, Çarşamba 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Karantinada 5 kilo aldı

Karantinada 5 kilo aldı

Stil danışmanı Rabia Yaman adını Şükrü Özyıldız ile yaşadığı aşkla duyurmuştu. Sonrasında Can Yaman ile flört ettiği söylense de bu iddiayı yalanlamıştı. Oyunculuk ve sunuculuk teklifleri yağan Rabia Yaman karantina döneminde kilo aldı. 58’den 63’e çıkınca acele diyete girmeye karar verdi.

Ölüm korkusu

Ölüm korkusu

Bir süredir ekrandan uzak olan Müjde Uzman, “Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna çarpıcı yanıt verdi. 36 yaşındaki oyuncu, “Evet korkuyorum. Ama öyle güzellikle alakalı değil benim ki. Aslında ölüm korkusu bu. İnsanın çürüyüp bitip tükenmesini düşünmek ürkütücü geliyor” diye konuştu.

Los Angeles yolcusu

Los Angeles yolcusu

Kosovalı şarkıcı Asya Gashi ‘Vur Kalbimden’ şarkısının klip yönetmeni Selim Akar ile Nişantaşı’ndaydı. ‘Siyahi hayatlar önemlidir’ mesajı ile çektiği ırkçılık karşıtı klibinin Amerikalı prodüktörler tarafından çok sevildiğini söyleyen Asya Gashi “Yeni klip için Selim Akar ile Los Angeles’a gidiyoruz” dedi.

Hakan KIRARSLAN

Cübbeli doğum günün partisi

Cübbeli doğum günün partisi

Fenerbahçeli Volkan Demirel ile eşi Zeynep Sever Demirel’in büyük kızları Yade 2014’te, iki numara Yeda ise 2017’de dünyaya gelmişti. Dün Yade’nin doğum günüydü. Tüm dünyada kitapları satış, filmleri gişe rekorları kıran Harry Potter’ı çok seven Yade kutlamada Gryffindor cübbesi giydi. Özel pastasının mumlarını da elinde büyücü asası ile üfledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Belçim Bilgin'in salonu ringe döndü