5 dakikada magazin turu (11 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

11 Şubat 2020, Salı 09:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Yasmin'e baba koruma

Yasmin'e baba koruma

Selma Ergeç, 2015’te evlendiği Can Öz ve 2016’da dünyaya gelen kızları Yasmin ile Zincirlikuyu Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Çift dolaşırken bir anda flaşlar patladı. Can Öz fotoğrafının çekilmesinden hoşlanmadı ve eliyle kızının yüzünü objektiflerden sakladı.

Önce New York sonra Londra

Önce New York sonra Londra

Deniz Berdan 2009’da modacılığa soyunmuş, kızı Begüm ile ’db Berdan’ markasını kurmuştu. Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Nicki Minaj’a mayo ile Hollywood yıldızı Katy Perry’ye elbise veren sosyetik anne-kız, yeni koleksiyonlarını bugün New York’ta tanıtacak. 15 Şubat’ta da Londra Moda Haftası’nda modaseverlerin karşısına çıkacaklar. Deniz Berdan her zaman olduğu gibi iki defilesinde sürpriz isimlerle podyumda şov yapacak.

Dostları sürpriz yaptı

Dostları sürpriz yaptı

Feryal Gülman’ın geçenlerde doğum günüydü. İlk kutlamayı Sevim Uyar ile ortak yaptı. İkincisi de yakın arkadaşlarının organizasyonu ile Harbiye’deki St. Regis Otel’de bulunan Spago Restaurant’ta gerçekleşti. Eğlenceye katılanlar arasında Arzu Sabancı, Ruken Mızraklı, Bahar Şer, Beyza Uyanoğlu ve Sema Basa gibi isimler vardı.

Yıldönümü için dağa çıktılar

Yıldönümü için dağa çıktılar

Atasay Mücevharat’ın patronu Cihan Kamer (54) ile eşi Çiğdem Kamer (53) 35’inci evlilik yıldönümlerini kutladı. Fransa’nın düncaya ünlü kayak merkezi Courchevel’i tercih ettiler. Oğulları Atasay Kamer ile yakın arkadaşları Öznur-Burak Yakın da çifte eşlik etti. Bu aşk başlandığında Cihan Kamer 19, Çiğdem Kamer 18 yaşındamış. Cihan Bey daha ilk hafta evlilik teklifinde bulunmuş. 5 ay içinde de düğün yapılmış.

Oscar'ı sundu

Oscar'ı sundu

Sinem Yıldırım’ın 2009’da boşandığı turizmci Ahmet Bayer’den olan kızlarından Lara, Amerika Los Angeles’ta sinema eğitimi alıyor. 20 yaşındaki sosyetik güzel ocakta düzenlenen ‘Altın Küre’ye davetli tek Türk olmuştu. Lara pazar akşamı da Los Angeles Dolby Theater’da gerçekleştirilen 92’nci Oscar Ödül Töreni’ni Digiturk için Barbaros Tapan ile birlikte sundu. Kırmızı halıda Hollywood yıldızları ile röportaj yaptı. Sinem Yıldırım “Lara’yı izlerken çok heyecanlandım ve büyük gurur duydum” dedi.

İkinci kızı İngiltere'de dünyaya geldi

İkinci kızı İngiltere'de dünyaya geldi

Enci Teker 2007’de evlendiği Alinur Velidedeoğlu’ndan ihanete uğradığını iddia ederek 2015’te boşanmıştı. Ocak 2016’da da BLG Capital’in yöneticisi Amerikalı Frank RoccoGrande ile nikah masasına oturmuş, İngiltere’ye gelin gitmişti. Aynı yılın eylül ayında ise kızını İzmir’de doğurmuş, kayınvalidesi Caroline RoccoGrande’nin adını vermişti.

Sırada Frank Ali var

Enci dün ikinci kez anne oldu. Londra’daki The Portland Hospital’da doğum yaptı. Kızına, annesi Cennet Süzer’in adını verdi. İkinci ismi de Elizabeth. Enci, “Kalabalık bir ailem olsun istiyorum” derken Amerikalı damat, bir de erkek çocuk düşündüklerini, adının da Frank Ali olacağını söyledi.

Bir taşla iki kuş

Bir taşla iki kuş

İpekyol Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın’ın geçen pazar doğum günüydü. 60 yaşına bastı. Tesadüfe bakın ki, aynı gün Tunay Ayaydın ile de 30’uncu evlilik yıldönümüydü. Kızları İpek Ayaydın Abdik anne-babası için evlerinde kutlama düzenledi. Yakın dostlarını da davet etmeyi unutmadı.


POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sevgilisi çaldı Aslı Turanlı oynadı