5 dakikada magazin turu (12 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

12 Ağustos 2020, Çarşamba 09:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bir doğum günü, bir evlilik

Bir doğum günü, bir evlilik

Serenay Sarıkaya ile Gülşen’in ünlü bir markaya ait 100 bin TL’lik altın kolyeleri sosyal medyayı sallamıştı. Serenay Sarıkaya’ya bu kolye, 1 Temmuz’daki 29. doğum gününde sevgilisi Cem Yılmaz’dan gelmiş. Ozan Çolakoğlu da, eşi Gülşen’e 10 Haziran’daki 4. evlilik yıldönümlerinde kolyeyi hediye etmiş.

Denizde salıncak

Denizde salıncak

İlginç ve esprili paylaşımlarıyla dikkat çeken blogger Rachel Araz, Bodrum açıklarında demirli teknelerinde eğlenceli bir aktivite daha buldu. Tekneye asılı salıncakla denizin üstünde keyif yaptı. Takipçileri tekne macerasını sık sık paylaşan Rachel Araz’ı, ‘Karayip Korsanları’ film serisinin yıldızlarına benzetti.

Bantta ter döktü

Bantta ter döktü

7 ayda 28 kilo veren Buse Terim Bahçekapılı zayıflama sürecini takipçileriyle paylaşıyor. Uyguladığı ‘aralıklı oruç’ sistemini, bu diyette yediği-içtiği her şeyi ve spor aktivitelerini sayfasında anlatıyor. Terim önceki gün de yürüyüş bandında farklı hareketler yaparak ter döktü. Bantta zıplayıp, emekleyerek karın ve kalçayı sıklaştırdığını söyledi.

Manidar mesaj

Manidar mesaj

Semiramis Pekkan, Instagram’da art arda yaptığı iki paylaşımla çok konuşuldu. Beğeni ve yorum rekoru kıran bu sözlerle kimlere mesaj iletmek istediği tartışıldı. Ancak meraklı takipçilerine isim vermedi.

İşte o paylaşımlar:

  • Görgü yalnızca çatal-bıçak kullanmak değildir. Hayattaki tavrınız ve yaşam biçiminizdir.
  • 50’sinden sonra harfleri yakından seçemezsin. Ama dönen fırıldakları uzaktan bile anlarsın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlker Kaleli 1 aydır Biran Damla Yılmaz ile birlikte