5 dakikada magazin turu (13 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Haziran 2020, Cumartesi 10:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
“Fazla uzattım”

“Fazla uzattım”

Barış Arduç, Eylül 2019’da ekrana ara vermişti. Yaklaşık 9 aydır görünmeyen oyuncu yeni haliyle Instagram’da ortaya çıktı. Uzun ve kıvırcık saçlıydı. Fotoğrafı da sevgilisi Gupse Özay çekmişti.

Arduç hem saçlarını hem de yokluğunu anlatan bir mesaj yazdı: “Fazla uzattım farkındayım.” Takipçileri ‘eskiye dön’, ‘yeni imaj çok iyi’ diye ikiye bölündü.

Odak sorunu

Odak sorunu

Merve Boluğur, üniversite sınavlarına hazırlandığını söyledi. Oyuncu, “Acayip heyecanlıyım. Okulda çok başarılı değildim, aklı başka yerlerde olan bir kızdım. Şimdi bakıyorum, odaklanınca soruları bayağı çözebiliyormuşum” dedi.

Hakan KIRARSLAN


“Serdar fikrimi değiştirdi”

“Serdar fikrimi değiştirdi”

Popçu Seçil Gür, Serdar Ortaç ile 1.5 ay aşk yaşamış, 2 ay önce de ayrılmıştı. Seçil Gür “Ayrılığın ilk günlerinde hem ona hem de kendime çok kızgındım. İçimde ne kavgalar ettim! Ama sonra durumla barıştım. Bana ‘eski sevgiliden dost olmaz’ derlerdi. Serdar bu fikrimi değiştirdi. Çok iyi dostuz” dedi.


Yeşilçam'ın usta ismi Ediz Hun, kendisini Edison ile karıştıranlara esprili yanıt verdi:

Elektriği maalesef ben bulmadım:)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağla Şıkel: Madonna'nın bir gözü toprağa bakıyor