5 dakikada magazin turu (13 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Şubat 2020, Perşembe 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
10 konser 400 bin euro

10 konser 400 bin euro

Reynmen (Yusuf Aktaş), Avrupa turnesine çıkmaya hazırlanıyor. Çeşitli şehirlerde 10 konser verecek. Türkiye’ye 400 bin Euro (yaklaşık 2 milyon 630 bin TL) ile dönecek. Rap’çi konser başına 263 bin TL kazanacak.

Bensu Soral ekranlara dönmek istiyor

Bensu Soral ekranlara dönmek istiyor

Bensu Soral, Clear’ın ilk Türk kadın yüzü oldu. Önceki gün tanıtıma katılan oyuncu, “Sizi ne zaman tekrar dizilerde göreceğiz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Bilmiyorum ama gerçekten çok özledim. İçime sinen bir iş olursa, koşa koşa sete gideceğim. Henüz netleşen bir durum yok, teklifleri değerlendirmeye çalışıyorum.”

Bensu Soral en son 2017’de ‘İçerde’de rol almıştı.

Kalbi dolu ❤

Kalbi dolu ❤

Wilma Elles ikizlerinin babası Kerem Göğüş’ten Mart 2019’da ayrılmış, bir hafta önce “Aşk olmadan yaşayamam” açıklamasını yapmıştı. Alman oyuncu, önceki akşam Florya’daki bir balık lokantasının açılışına katıldı. Bu kez “Kalbim boş değil. Güzel bir ilişkim var. Çok görüşemiyoruz ama mutluyuz” dedi.

Kalben: Ben aslında o konserde şaka yapmıştım

Kalben: Ben aslında o konserde şaka yapmıştım

Kalben bir konserinde hayranları İbrahim Tatlıses’ten ‘Haydi Söyle’ şarkısını isteyince, “Kadın vuran bir adamın şarkısını okumak istemiyorum” yanıtını vermişti. Sonra sosyal medyada linç edilmişti. Kalben, “Ben aslında o konserde şaka yapmıştım. Bazen siber zorbalığa uğramak bile güzel. Çünkü yeni dostlar edindim” diye konuştu.

Dubai'den Uludağ'a

Dubai'den Uludağ'a

Petek Ertüre, Ali Ağaoğlu’ndan olan oğlu Ali Ege ile 26 Ocak’ta Dubai’ye gitmişti. Denizin güneşin tadını çıkardıktan sonra 2 Şubat’ta Sapanca'ya geçmişlerdi. Anne-oğul hafta sonunu da Uludağ’da geçirdi. 6 yaşındaki Ali Ege kar motoruyla tur attı. Petek Ertüre dün İstanbul’a döndü.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ivana Sert hesapları karıştırdı sosyal medyanın diline düştü