5 dakikada magazin turu (13 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Şubat 2021, Cumartesi 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kafa karıştıran mesaj

Kafa karıştıran mesaj

Hilal Altınbilek 30 yaşını dostlarının sürprizleriyle kutladı. Doğum günü pastasını paylaşan oyuncunun “30. yaşımın ilk dileği, en büyük hediyem oldun. Ne hızlı oldun. Ne mutlu oldum” yazdı. Oyuncunun bu sözleri yeni bir aşka yelken açtığı şeklinde yorumlandı. Hilal Altınbilek’in adı yaz başından beri Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan ile anılıyordu.

Yeni aşıklar kutlasın

Yeni aşıklar kutlasın

Meriç Aral ve 4 yıldır aşk yaşadığı Serkan Keskin önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Güzel havayı fırsat bilerek köpekleriyle gezintiye çıkan çift, ayaküstü habercilerle sohbet etti. “14 Şubat’ta bir planınız var mı?” sorusuna cevap veren Meriç Aral “Bizim yok. Özel bir gün ama biz yıllardır sevgiliyiz zaten. O günü yeni aşıklar kutlasın” dedi.

Ali KESER

Topu kurtaran kahraman

Topu kurtaran kahraman

Burcu Biricik ile eşi Emre Yetkin, kışları Bitez’de yaşayan Tamen Sivar-Edhem Dirvana çiftini ziyarete gitti. Misafir oldukları villanın havuzuna evin köpeğinin topu kaçınca Burcu Biricik hemen yardıma koştu. Havuz temizleme sopasıyla topu kurtardı. Emre Yetkin de bu anları videoya çekerek sosyal medyada paylaştı.

Baba kız alışverişte

Baba kız alışverişte

Galatasaray’ın Norveçli yıldızı Martin Linnes, kızı Emma ile geldiği İstinyePark’ta görüntülendi. Muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayan sempatik futbolcu ve kızı alışverişin keyfini çıkardı. COVID-19 önlemlerini almayı ihmal etmeyen Linnes fotoğraf çektirmek isteyen taraftarları kırmadı ama sosyal mesafe kuralına uymalarını rica etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alternatif aşk günlükleri