5 dakikada magazin turu (14 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

14 Ekim 2020, Çarşamba 08:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1.5 milyon TL'yi gözden çıkardı

1.5 milyon TL'yi gözden çıkardı

Ailesine düşkünlüğüyle bilinen genç neslin yetenekli oyuncusu Gökhan Alkan, karantina döneminde uzak kaldığı babaannesi ve dedesini kendi mahallesine yerleştiriyor. Corona virüs nedeniyle onları aylarca göremeyen Alkan, babaannesi ve dedesine kendi oturduğu Bağdat Caddesi’nden 1,5 milyon TL değerinde ev aldı.

Büyüklerini kendisine yakın bir eve yerleştirmek isteyen oyuncu, şimdilerde evin tadilatıyla uğraşıyor. Evi komple elden geçirip yenileten Alkan, tüm tadilat işleriyle de bizzat kendisi ilgileniyor.

'Ablan senden daha güzel'

'Ablan senden daha güzel'

Oyuncu Hande Soral dün Instagram hesabında yeni çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı. Önce eşi İsmail Değirmenci, ardından kardeşi Bensu Soral “Wooow” yorumunu yaptı. Bunun üzerine Hande’nin bazı hayranları, Bensu’ya “Kusura bakma ama ablan senden daha güzel bir kadın” diye yazdı. Bensu Soral’ın takipçileri devreye girip aksini iddia etti. Hande ile Bensu bu atışma karşısında sessiz kaldı.

'Hayatımın neşesi'

'Hayatımın neşesi'

Ceyda Ateş, Roman mağazalarının patronu Turgut Toplusoy’un Efsane Erdoğan’dan olan oğlu Buğra Toplusoy ile 2018’de Amerika Miami’de nikah masasına oturmuştu. Dün evlilik yıldönümleriydi. Ceyda Ateş mutluluğa imza attıkları günden bir kareyi sosyal meyda hesabında paylaşıp altına şöyle yazdı:

“Hayatımın neşesi, yoldaşım. Benim yüreği güzel, evladımın babası sevgili kocam, iyi ki varsın.”

150 bin liralık kolye

150 bin liralık kolye

Uludağ ve Bodrum’daki Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı’nın kızı Bahar Şer 2019’un son günlerinde moda sektörüne el atmış, ‘Deepsixjeans’ markasını kurmuştu. Bodrum’dan dönen Bahar Şer önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da yakın arkadaşları Feryal Gülman ve Beyza Uyanoğlu ile buluştu. Üzerindeki pantolon ve gömlek kendi koleksiyonundandı. Cartier marka kolyesinin fiyatı 150 bin lira, Hermes çantası ise 196 bin liraydı.

İkna edemedi

İkna edemedi

Ozan Baran ile evlendikten sonra Amerika’da yaşamaya başlayan Süreyya Yalçın dün Florida’daydı. Denize girdi. Yanından ayırmadığı köpeği Bebe’yi de suya sokmak istedi. Ama ne yaptıysa başarılı olamadı.

Kaleyi içten fethediyor

Kaleyi içten fethediyor

Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen basketbolcu Cedi Osman’ın aşkı temmuzda Çeşme’de ortaya çıkmıştı. Herkes milli basketçinin Amerika’ya, oyuncunun da dizi çekimleri için Mardin’e gideceğini, dolayısıyla bu ilişkinin yürümeyeceğini iddia etmişti. Oysa Ebru Şahin kaleyi içten fethe çıktı. Cedi Osman’ın annesi Binela Osman ile birbirlerini Instagram’da takibe aldılar. Paylaştıkları fotoğrafları karşılıklı beğeniyorlar.

'Sıcak, daha da sıcak olacak!'

'Sıcak, daha da sıcak olacak!'

Emre Altuğ oğullarının annesi Çağla Şıkel’den 2015’te boşanmıştı. 2016’da “Bana üç yıl boyunca aşk yok” diyen popçu, Burcu Çağrı ile birlikte. Burcu Çağrı tıpkı Çağla Şıkel gibi konservatuvarda bale eğitimi aldı, mankenlik ve oyunculuk yaptı. Bodrum ve Çeşme arasında mekik dokuyan Burcu Çağrı, “Bizim sevgimiz, bağımız gün geçtikçe çoğalıp arttı. Bazen nefret ettik, bazen üzüldük ama birbirimizden kopamadık, vazgeçemedik” açıklamasını yaptı. “Benim kimseden gizlim saklım yok” diyen Burcu Çağrı dün de paylaştığı fotoğrafın altına Emre Altuğ’un meşhur şarkısının nakaratını yazdı: “Sıcak, daha da sıcak olacak!”

Madonna’ya gönderdi

Madonna’ya gönderdi

Çağla Şıkel’in 2018’de Rufat İsmail’in defilesinde giydiği kıyafet, dünya starlarının gözdesi oldu. Şarkıcı Lil Kim, Rubi Rose ve top model Tayra Banks çeşitlidavet ve yarışmalarda giydi. Rufat İsmail, elbiseyi 10 ayrı renkte yeniden hazırladı ve Madonna’ya gönderdi.

Defile dijital, elbiseler gerçek

Defile dijital, elbiseler gerçek

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul bu yıl koronavirüs nedeniyle dijital ortamda başladı. Önceki gün Tuvana Büyükçınar’ın markası Tuvanam, Niyazi Erdoğan ve Tuba Ergin’in defileleri yapıldı. 25 parçadan oluşan ‘Tuvanam SS 2021 Vanilla Collection’ın çekimleri GalataPort İstanbul’da gerçekleşti. Styling Hakan Öztürk, koreografi Uğurhan Akdeniz imzası taşıyordu. Niyazi Erdoğan ise tamamı 3 boyutlu çizimlerle bir araya getirilmiş defilesiyle ters köşe yaptı.Erdoğan, tasarımlarında bugün Kurtuluş, Feriköy ve Bomonti sınırlarına kadar uzanan Tatavla bölgesinden ilham aldığını söyledi. Tuba Ergin ‘Terraform’ adını verdiği koleksiyonunda dönüşümü, yeni bir yaşam başlangıcını anlattığını belirterek “Fütürizm ve sürdürülebilirlik kavramlarını da içine alarak geleceğin modern, güçlü, sofistike ve feminen kahramanını betimliyoruz” dedi. Tuba Ergin’in defilesinde Şevval Şahin ile Buse İskenderoğlu podyuma çıktı.

Set arası dalış

Set arası dalış

Öykü Çelik yeni dizisi için Ayvalık’ta. Oyuncu çekimlerden fırsat bulunca soluğu denizde alıyor. Bir yandan tatil yapan Öykü Çelik derinlere dalış yapıp stres attığını söylüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın oyuncu Aslı Turanlı ile aşk mı yaşıyor? İlk kez açıkladı...