5 dakikada magazin turu (14 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

14 Nisan 2021, Çarşamba 07:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
EKRANA DÖNÜYOR

EKRANA DÖNÜYOR

Bodrum tatilinden dönen Aslı Turanlı önceki gün Zorlu AVM’deydi. Kanal D’de başlayacak yeni bir dizi projesi için yapımcı ve yönetmen ile toplantıya geldiğini söyledi. Beymen Morini’deki iş yemeğinden sonra, mağazaları bile dolaşmadan evine döndü.

KADROYA GİRDİ

KADROYA GİRDİ

Kanal D’nin merakla beklenen yeni projesi ‘Aşkın Tarifi’nin kadrosu belli olmaya başladı. NTC Medya; Kadir Doğulu’dan sonra Cem Davran ile de el sıkıştı. Oyuncu, ‘Hazım’ karakterine hayat verecek. Senaryosunu Leyla Oter ile Doruk Erengül’ün yazdığı, Deniz Koloş’un yönetmen koltuğuna oturacağı ‘Aşkın Tarifi’, Fransız mutfağında uzman olan bir Gaziantepli şefin aşk hikayesini ekrana getirecek.

BURSA’DA ESTETİK YAPTIRDI

BURSA’DA ESTETİK YAPTIRDI

47 yaşındaki şarkıcı Umut Akyürek, gözkapağına estetik yaptırmak için Bursa’ya gitti. Ameliyattan sonra doktoruyla poz veren Akyürek “Gözlerimdeki yılların izini sadece 40 dakikada en ufak bir acı, rahatsızlık hissettirmeden silen hocama ve beni pamuklara saran tatlı ekip arkadaşlarına en içten teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

‘İLK KEZ DIŞARI ÇIKTIK’

‘İLK KEZ DIŞARI ÇIKTIK’

Pelin Akil ile Anıl Altan, 2019’da ikizleri Alin ve Lina’yı kucaklarına almıştı. Önceki gü maaile Vadistanbul’daydılar. Pelin Akil, “Uzun zaman sonra neredeyse ilk kez dışarı çıktık. Ya benim, ya da Anıl’ın seti oluyor çünkü. Çekimlerin yapılmadığı günlerde de evde dinleniyoruz” dedi.

‘İLİŞKİMİZ KÖK SALDI’

‘İLİŞKİMİZ KÖK SALDI’

Nefise Karatay, Starkids dergisine kızı Maya ile röportaj verdi. 2012’de iş insanı Yusuf Day ile nikah masasına oturan Nefise Karatay, “Çocuğumuz olunca tüm önceliklerimiz değişti. Yusuf ile ilişkimiz daha bir kök saldı. Kızımız, eşim ile aramızda müthiş bir bağ oluşturdu” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dolunay Soysert: Diyeti patlattık