5 dakikada magazin turu (17 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

17 Eylül 2020, Perşembe 08:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kendini tebrik etti

Kendini tebrik etti

Yazı Bodrum-Gündoğan’daki yazlığında geçiren Gülben Ergen “Bu yaz kilo almadım. Yediklerime çok dikkat ettim. Pilates, yürüyüş ve yüzmeyi hiç aksatmadım. O yüzden kendimi tebrik ediyorum” dedi. Ergen, diyetle 5 kilo verdiğini de söyledi.

Ali KESER

"Rüyama giriyor"

Tarık Akan ölümünün 4’üncü yılında Bakırköy Zuhuratbaba Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. Törene çocukları Barış, Yaşar, Özlem Üregül ile anneleri Yasemin Erkut katıldı. Efsane oyuncunun 25 yıllık hayat arkadaşı Acun Günay gözyaşlarını tutamadı. Tarık Akan’ın dostu Rutkay Aziz “Ölümsüzlüğün kendisi burada yatan Tarık. Onu çok özlüyoruz. Rüyalarıma giriyor” dedi.

Hande Demir, boşandıktan sonra Zincirlikuyu’da ünlü bir rezidansta ev tuttu. Dairenin aylık kirası ise 12 bin dolar (90 bin TL)

Mehmet Üstündağ/Hürriyet

Günde en az 7 saat oyun oynayan Ece Seçkin, 29’uncu doğum gününde ilginç bir hediye aldı. Ünlü şarkıcı, nişanlısı Çağrı Terlemez ve arkadaşlarının yaptırdığı özel pembe oyun koltuğunu görünce, “Artık 24 saat kalkmadan oyun oynayabilirim, hayatımdaki en güzel ikinci hediyem” dedi.

Umurunda değil

Umurunda değil

Yönetmen Sinan Çetin koronavirüs nedeniyle 6 aydır devam eden hiçbir önleme aldırmadı. 65 yaş üstüne getirilen sokağa çıkma yasağında hep dışarıdaydı. Maske takmadı, yakın mesafe kuralına uymadı. Önceki gün eşi Rebekka Haas ile Arnavutköy’de görüntülenen yönetmen yine maskesizdi. Bu konudaki soruları da duymazdan geldi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eda Taşpınar ile sevgilisi Çağrı Atakan el ele çıktı