5 dakikada magazin turu (17 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

17 Şubat 2021, Çarşamba 10:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kısa film tadında defile

Kısa film tadında defile

Raisa&Vanessa Sason kardeşler ‘2021 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu pandemi nedeniyle önceki akşam dijital defile ile tanıttı. Bunun için kısa film tadında bir video çekildi. Birkaç dönemin kadınını tek bir koleksiyonda anlattılar. Çekimler Ankara’daki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın binasında yapıldı. Show direktörlüğünü Uğurhan Akdeniz, yönetmenliğini Ali Bilgin üstlendi.

'Aşk ayağa düştü'

'Aşk ayağa düştü'

Hadise ile Kaan Yıldırım'ın Mart 2020’de aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Tüm yazı birlikte geçiren sevgililer aralıkta sürpriz bir şekilde ayrılmış, popçu “Bazen aşk olsa da olmuyor” açıklamasını yapmıştı. Ama sonrasında pişmanlık duymuş, 18 Ocak’ta Kaan Yıldırım’a barış çubuğu uzatmıştı. Bileğinde, ensesinde, sırtında, kalçasında ve kolunda 6 dövmesi bulunan Hadise ayağına aşk yazdırdı. Hal böyle olunca ‘Aşk ayağa düştü’ yorumu yapıldı.

Ayakta kalp

Ayakta kalp

Kısa süre önce de İvana Sert yaz başından beri birlikte olduğu sevgilisi Sezer Dermenci’nin adını ayağının altına kalemle yazmış, bir de kalp çizmişti.

Aşkla spor

Aşkla spor

Dilasima Group’un sahibi Ahmet Can Tarkan’ın kızlarından Sima 1.5 yıldır Mark Başoğlu ile birlikte. Yediğine içtiğine çok dikkat eden ve düzenli antrenman yapan Sima Tarkan, sevgilisini de spora başlattı. Önceki gün bir saat boyunca hem ağırlık, hem kondisyon çalıştılar.

Tek dileği evlenmek

Tek dileği evlenmek

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses’in geçen pazartesi doğum günüydü. İdo’ya 3 ay önce nişanlandığı Yasemin Şefkatli sürpriz yaptı. Henüz tadilatı bitmemiş evlerinde küçük bir kutlama düzenledi. 29 yaşına basan İdo’nun tek dileği; bir an önce nikah masasına oturmak oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Erol: Gençler evlilikten uzak dursun