5 dakikada magazin turu (18 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

18 Mart 2021, Perşembe 09:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kısmeti açıldı

Kısmeti açıldı

Ege Kökenli ile Serdar Gökalp’in başrolü paylaştığı ‘Son Şaka’, 6 Kasım’da vizyona girmiş ama pandemi nedeniyle yarım kalmıştı. Nisanda yeniden sinema salonlarında olacak. ‘Son Şaka’ya Hollywood merkezli Lionsgate, talip çıktı. Yapım şirketi Two Yapım ile Londra’da görüşmeler başladı. ‘Son Şaka’nın özgün hikayesi ve senaryosunun yeniden filme çekilmesine olanak sağlayacak hakların, Lionsgate’e satışı öngörülüyor.

Günlerce ecel terleri döktü

Günlerce ecel terleri döktü

Nilgün Sipahioğlu çok sevdiği ve gözü gibi baktığı kedisi Kaşmir’i 10 Mart’ta Yeniköy’de kaybetti. Ecel terleri döken Nilgün Sahipoğlu her yerde aradığı can yoldaşını önceki gün buldu. “Başına kötü bir şey gelmesin diye çok dua ettim. Sürekli ne yer, ne içer diye düşündüm. Üzüntümü anlatamam. Bizi kavuşturan Allah’a sonsuz şükürler olsun” dedi.


Zirvede adrenalin

Zirvede adrenalin

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun oğlu, adrenalin tutkunu Can Hakko önceki gün macera dolu anlar yaşadı. Helikopterle Rize Ayder Yaylası’ndan Kaçkar Dağları’na çıktı. Yakın arkadaşları Ahmet Berkman ve Mert Gündemir ile tepeden dağın eteklerine serbest stilde kayak yaptı. İsviçre Alpleri’nde ve Himalayalar’da çok popüler olan, Heliski adı verilen bu spor, acemi kayakçılara asla önerilmiyor. Tecrübe ve özel malzeme gerekiyor. Adrenalin dolu, eşsiz deneyimin bedeli ise konaklamalar dahil haftalık 59 bin TL’ye kadar çıkıyor.


Korona oldu

Korona oldu

Koronavirüs kapan ünlülere Metin Şen de eklendi. İş insanının testi pozitif çıktı. Tedavisi evde başladı. Metin Şen’in eşi Aslı Şen, oğulları Batu ve Berke’nin durumu ise iyi. Ailece kendilerini karantina altına aldılar. Ayrı ayrı odalarda kalıyorlar. Sık sık da test yaptırıyorlar.

Duygusal klip

Duygusal klip

Ardıç yeni şarkısı ‘Sonbahar’a Maltepe’de bir fabrikada klip çekti. 20 Mart’ta Lübnan’da Türkiye’yi ‘The Miss Globe’ güzellik yarışmasında temsil edecek olan Duygu Çakmak ile kamera karşısına geçti. İkili havanın soğuk olmasından dolayı zor anlar yaşadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Songül Karlı bombayı patlattı! Zor günler artık geride kaldı