5 dakikada magazin turu (18 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

18 Nisan 2021, Pazar 08:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BOYNUZLU MESAJ

BOYNUZLU MESAJ

Popçu Gülşen’in dün yaptığı paylaşıma kimse anlam veremedi. Yüzü gözü şişmiş, dudakları da su toplamış gibiydi. Üstelik sıfır makyajlıydı. Ancak dikkatli bakanlar arkasındaki gölgenin başının üstüne bir çift boynuz gibi yerleştiğini fark etti. Ozan Çolakoğlu ile mutlu bir evliliği bulunan Gülşen’e “İnşallah boynuz yediğini ima etmiyorsundur” yorumu yapıldı.

EN MİNİK KOPYASI

EN MİNİK KOPYASI

Amerikalı sevgilisinden hamile kalan Meryem Uzerli 9 Ocak’ta kızı Lily Koi’yi dünyaya getirmişti. Almanya Berlin’de yaşayan oyuncu, dün hem bebeği, hem de Can Ateş’ten olan 7 yaşındaki kızı Lara ile verdiği pozları sosyal medya hesabında paylaştı. Lara gibi Lily Koi de annesinin minik bir kopyası. Fotokopi ile çoğaltılmış kadar birbirlerine benziyorlar.

İKİ DİLEĞİ VAR

İKİ DİLEĞİ VAR

Müge Boz doğum gününü eşi Caner Erdeniz ve kızı Vina ile cuma akşamı kutladı. Oyuncu, “Yeni yaşımda iki dileğim var. Biri; daha sevgi dolu bir ben olabilmek. İkincisi de; artık geçmişi bırakıp şimdiye odaklanmak” dedi. Sonra ekledi: “Keşke sevgi kafasını daha erken yaşlarda fark edebilseydim.”

‘HİÇBİR PROJEDE TATMİN OLMADIM’

‘HİÇBİR PROJEDE TATMİN OLMADIM’

Hülya Koçyiğit, TRT 2’deki ‘Film Gibi Hayatlar’da bu hafta Meral Çetinkaya’yı ağırladı. ‘Binbir Gece’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’, ‘İstanbullu Gelin’ gibi dizilerde rol alan 76 yaşındaki oyuncu şöyle konuştu: “Bugüne kadar yer aldığım projelerin hiçbirinde tatmin olmadım. Bazen kendimi izlemek ıstıraba dönüşüyor. Sürekli oyunculuğumu eleştiriyorum. Yine de setlerden uzak kalmamalıyım. Yaşadığımız dünyaya uyum sağlayamadım. Sinema, tiyatro ve ekran da benim hayatım oldu.”

TUTKUSU PATEN

TUTKUSU PATEN

Demet Özdemir’in son gözdesi; paten kaymak. Oyuncu önceki gün evinin önünde tur attı. Demet, “Çok profesyonel olmasam da fırsatını buldukça hemen geçiriyorum ayaklarıma. Paten kaymaya bayılıyorum” dedi.

SAÇ EKTİRDİ

SAÇ EKTİRDİ

Dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu’na Nişantaşı’nda rastladım. Yıllardır aynı boyda olan saçlarını sıfır numaraya kestirmişti. “Hayırdır Atıl bu yaz sıfır numara saçlar mı moda olacak?” diye takıldım. “Hayır, tepem açılmaya başlamıştı. Ben de kısmen kapanmayı fırsat bilip Dr. Melike Külahçı’ya saç ekimi yaptırdım. Bir tasarımcı olarak görselliğe ve kişisel bakıma çok önem vermek zorundayım. Hem kendime, hem de sevenlerime saygımdan dolayı bu operasyonu yaptırdım. Kendine özen göstermek saygının aynasıdır” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Güzide Duran ve Adnan Aksoy'dan Bodrum'da 13. yıl kutlaması