5 dakikada magazin turu (19 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Haziran 2020, Cuma 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hayaller Santorini, gerçekler Karaburun

Hayaller Santorini, gerçekler Karaburun

Corona virüs nedeniyle bu yıl Santorini‘ye gidemeyen Eda Taşpınar, soluğu Karaburun’da aldı. Paylaştığı fotoğrafın altına “Lütfen hayatımın aşkıyla Santorini’de olduğum kısma geçebilir miyim?” yazdı.

Artık hazır

Artık hazır

2019 Türkiye 2. Güzeli Tara De Vries “Türkçe’yi 7 yıl önce öğrendim. Uzun süre diksiyon dersleri alıp dil problemini çözdüm, oyunculuk eğitimi aldım. Şimdi tekliflere açığım” dedi.


Korkudan uykusu kaçtı

Korkudan uykusu kaçtı

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgınıyla savaş devam ederken, Covid-19 konulu ilk sinema filmi tamamlandı. Can Sarcan’ın yönettiği, tamamı İngilizce çekilen ‘Corontina’ adlı yapım, sonbaharda vizyona girecek. Korku-gerilim türündeki filmin başrolünde popçu Ayşe Akın var. Ayşe “Gerilim sahneleri beni günlerce uykusuz bıraktı. Gerçekten sinirlerim bozuldu” dedi.

"Bana bir şey olmaz"

"Bana bir şey olmaz"

Eski futbolcu Tümer Metin, sevgilisi Gamze Topuz’un ilk eşinden olan kızı Elis Naz ile çok iyi anlaşıyor. Tümer Metin önceki gün Elis Naz’ı kürekli sörf sporuyla tanıştırdı. Gamze Topuz da sörfü denemek istedi. Dengesini sağlamaya çalışırken Tümer Metin’in sörf tahtasını itmesiyle suya düştü. Bu anları Instagram’da paylaşan Topuz “Bir Tümer olsun, bana bir şey olmaz” yazdı.

Ne yaptın başkan!

Ne yaptın başkan!

Galatasaray Kulübü ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak 2 ay önce koronovirüse yakalanmış, hastalığı yenmişti. Önceki gün Nişantaşı’ndaki diş hekimine giderken görüntülenen Albayrak maskesizdi. Hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi, sohbet etti. Oysaki çevresindeki herkes maske takmıştı. 

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gaye Turgut Evin'den Deniz Evin'e: Masalımızın en güzel günlerinden biri bugün