5 dakikada magazin turu (19 Kasım 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Kasım 2020, Perşembe 09:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Adalet yerini bulacak

Adalet yerini bulacak

Deniz Bulutsuz geçen yaz sevgilisi Ozan Güven’i kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemeye vermişti. Oyuncu Demet Özdemir o günden bu yana Deniz Bulutsuz’a sürekli destek oldu. Dün de Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altına, “Sana sarılmanın tarifi yok” yazdı. Oyuncu, “Adaletin yerini bulacağından eminim” diye konuştu.

Lady Gaga morali

Lady Gaga morali

Hakan Akkaya önceki gün sinüzit ameliyatı oldu. Hemen ardından Los Angeles’tan gelen haber modacıya büyük moral oldu. Akkaya, Lady Gaga’nın makyaj markasının reklam çekimlerinde kendi tasarımı beyaz ceketi giydiğini öğrendi.


Aleyna karantinada

Aleyna karantinada

Koronavirüse yakalanan Aleyna Tilki’nin Madame Tussauds’daki balmumu figürü de karantinaya alındı. Yapılan açıklamada “Merkezimize geldiğinizde onunla harika pozlar vermeden gitmek çok zor olsa da, figürümüzle sosyal mesafenizi korumayı unutmayın!” denildi.

Kaptan sağlam, kafa rahat

Kaptan sağlam, kafa rahat

Ali Atay, Kasım 2019’da doğan oğlu Fikret Ali ile otomobilde poz verdi. Yanlarında Erkan Kolçak Köstendil ve geçen temmuzda dünyaya gelen oğlu Marsel de vardı. Ali Atay fotoğrafın altına “Kaptan sağlam, kafalar rahat” yazdı. Takipçileri ise “Fikret Ali mi, Marsel mi babasına daha çok benziyor” diye anket düzenledi.

Kanser uyarısı

Kanser uyarısı

Yeni şarkısı ‘Aksiyondayım’ ile beğeni toplayan Gökçe, meme kanserine dikkat çekmek için objektif karşısına geçti. Popçu, kampanyaya basketbol topu ile poz vererek destek oldu ve kadınları düzenli bir şekilde kontrolden geçmeleri için uyardı.

Gerekçeli karar açıklandı

Gerekçeli karar açıklandı

Halil Sezai geçen eylülde Tuzla’da komşusu Hüseyin Meriç’i (67) darp etmişti. Şarkıcıya ‘silahla basit yaralama’, ‘hakaret’, ‘mala zarar verme’ ve ‘konut dokunulmazlığını ihlal’ suçlarından 1 yıl 11 ay hapis cezası verilmişti. Gerekçeli karar dün açıklandı. Halil Sezai’nin silahtan sayılan odun parçası ile yaralama amacı güderek konut dokunulmazlığını ihlal ettiği, içeriye girebilmek için sinekliğe zarar verdiği kaydedildi. Hüseyin Meriç’in karşılık vermediği, buna rağmen Halil Sezai’nin eylemini devam ettiği ifade edildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şahan Dinç maganda kurşununun hedefi oldu: Sağ gözünü kaybetti