5 dakikada magazin turu (19 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Şubat 2020, Çarşamba 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aleyna'ya rakip olacak

Aleyna'ya rakip olacak

Aleyna Tilki 2016’da henüz 16’sında şöhret basamaklarını tırmanmaya başlamıştı. Şimdi de 2004 doğumlu Başak Çalık, söz ve müziği kendisine ait ‘No No No’ adlı bir single çıkardı. Fen lisesinde okuyan Başak Çalık, “Yaşım küçük ama hayallerim ve hedeflerim çok büyük. Ailem de arkamda. Beni her konuda destekliyorlar” dedi.

Modaya uydu

Modaya uydu

Hollywood’dan sonra Türkiye’de moda olan Prada’nın cepli botunu ilk önce Kasım 2019’da oyuncu Dilan Çiçek Deniz giymişti. Burcu Şendir ile şarkıcı Merve Özbey, Dilan’ı takip etmişti. Önceki gün de Zincirlikuyu Zorlu Center’da alışveriş yapan Selin İmer’in ayağındaydı. Ayak bileğinde cüzdan olan bu botun fiyatı 10 bin lira.

'11 yıldır bulutların üzerindeyim'

'11 yıldır bulutların üzerindeyim'

Seren Ceylan, Amerika’nın yeni emlak kralı Michael Shvo ile 2009’da aşk yaşamaya başlamış, 2010’da nikah masasına oturmuştu. 2016’da kızları da Emma dünya gelmişti. Önceki gün çiftin ilişkilerinin 11’inci yıl dönümüydü. Seren Ceylan Shvo, eşi için “Ayaklarımı yerden kesen, beni bulutların üzerine çıkaran bu adamla 11 yıl önce tanıştım. O benim ikonum, rol modelim, akıl hocam, ruhum, kısacası her şeyim” dedi.

'Paranın önemi yok'

Seren Ceylan Shvo lüks hayatı sevdiğini söyleyenlere şu karşılığı verdi:

“Maddiyat bana göre kimseyi birbirinden bir eksik ya da fazla yapmaz. Paranın getirdiği güçten hiçbir zaman etkilenmedim. İnsanları maddi statülerine göre asla sınıflandırmadım, kimseye ona göre değer biçmedim. Tabii ki sahip olduğum her şey için şükran doluyum. Kocam incecik bir küçük yüzük de alsa mutluluğum ve ona karşı olan aşkım değişmez.”

Formunu böyle koruyor

Formunu böyle koruyor

Miss Turkey 2016 Güzeli Buse İskenderoğlu (22), Rihanna, Pink, Mariah Carey gibi yıldızları örnek aldı. İpek ipler ve kumaşlarla yapılan, bir tür yoga olan ‘anti gravity’e başladı. Haftanın 3 günü ders alıyor. Ağrı kesici özelliği olduğu, gençleştirdiği ve cesaret verdiği söylenen bu sporu yapanlar arasında Sadettin Saran, Derya Beşerler, Pelin Akın Özalp ve Gülben Ergen de var.

İtalyan sevgili ile devam

İtalyan sevgili ile devam

Yılmaz Erdoğan’ın eski eşi, oğlu Rodin’in annesi Belçim Bilgin, Kanada’da yaşayan İtalyan Alfredo Di Blasio ile aşk yaşamaya başlamıştı. Oyuncu, “14 Şubat nasıl geçti?” sorusuna “Sevgilim Rodin ile birlikteydim” yanıtını verdi. “İtalyan aşkınızdan ayrıldınız mı?” sorusunu ise “Yok canım, devam ediyor” diye yanıtladı.


POSTA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özge Ulusoy üzerinde servet taşıyor