5 dakikada magazin turu (19 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Şubat 2021, Cuma 08:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ayten Uncuoğlu isyan etti

Ayten Uncuoğlu isyan etti

Oyuncu Ayten Uncuoğlu, önceki gün City’s Nişantaşı’ndaydı. Sosyal medyada adına açılan sahte hesaplara isyan eden Uncuoğlu “Kapatmaya çalışıyoruz. Adıma açılan sahte hesapları ciddiye almayın. Benim adıma konuşuyorlar, bazı şeyler yapıyorlar. Şikayette bulunacağım” dedi. Son zamanlar gündemde olan ‘Başroller takipçi sayısına göre seçiliyor’ tartışması için ise “Asıl olan oyunculuk” diye konuştu.

Ali KESER

O da çocuklaştı

O da çocuklaştı

Önümüzdeki ay 76 yaşına girecek olan Nebahat Çehre karlar altında kalan İstanbul’un keyfini çıkardı. Çehre’nin kar kıyafetleri de her zamanki gibi çok şıktı. Beyazlar üstünde tarzını konuşturan oyuncu neşe içinde pozlar verdi. Bunları sosyal medyada paylaşıp “Bugün ben de çocuklaştım” yazdı

Maske cepte

Maske cepte

Berkay Ateş, önceki gün bir kadın arkadaşıyla Bebek sahilinde yürüyüş yaptı. Pandemi kuralları gereği takılı olması gereken maskesini cebinde taşıyan Ateş, görüntülendiğini fark edince panikledi. Cebinden maskeyi çıkararak takan oyuncu, geç de olsa kurallara uydu.

Ali KESER

Belgesel yayında

Belgesel yayında

Nükhet Duru’nun son albümü sırasında bir belgesel çekildi. Bu çalışmalarda yapılan çekimlerden oluşan ‘Duru Olmak’ geçen yıl mayısta İstanbul Film Festivali’nde gösterilmişti. Şimdi de dijital platformda seyirci ile buluşuyor. Albümde Nükhet Duru ile düet yapan Kenan Doğulu, Sıla, Teoman, Mabel Matiz, Ata Demirer gibi isimler de filmde yer alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki: Ölüm bana ilham veriyor