5 dakikada magazin turu (22 Mart 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

22 Mart 2020, Pazar 08:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İşte Marisa Gülcan bebek!

İşte Marisa Gülcan bebek!

Doğum yaptıktan sonra ABD’nin Kaliforniya eyaletinde kalmaya devam eden oyuncu, “İhtiyacımız olan tek şey aşk... Ve biraz tuvalet kağıtları, el temizleyicileri, bebek bezi ve mendil” diyerek, corona virüs hakkında uyarıda bulundu.

Işın Karaca: Karantinaya devam

Işın Karaca: Karantinaya devam

Hollanda tatili sonrası İzmir’deki evlerine kapanan Işın Karaca ve sevgilisi Can Yapıcıoğlu, 14 günlük karantina süresini uzattı.

 İzmir’e kızı Mia’yı da götüren Karaca, bu dönemi sağlıklı bir şekilde tamamladıklarını ancak yine de şehirde kalmaya devam edeceklerini söyledi.

Sezen Aksu sokak hayvanlarını unutmadı

Sezen Aksu sokak hayvanlarını unutmadı

Sezen Aksu, herkesin evine kapandığı bu dönemde sokaktaki hayvanları unutmadı.

Her sabah yanında çalışanlarla birlikte evinin çevresindeki sokakları dolaşıp hayvanları besleyen sanatçı, komşularına da örnek oldu.

Bade İşçil: Misafir kabul etme

Bade İşçil: Misafir kabul etme

Bade İşçil, virüs nedeniyle insanların evinde misafir kabul etmemeleri gerektiğini söyledi. 

Instagram’dan uyarı yapan oyuncu, “Sevdiklerinin sebebi olmak istemiyorsan, sebepsiz yere dışarı çıkma... Bu süreçte ‘Hayır’ demesini öğren. Şu günlerde film gibi hayat yaşıyoruz ve kahramanı sensin” notunu düştü.

Evdeki sahne

Evdeki sahne

Doğukan Manço, evde kalanlar için setin başına geçti. Instagram’dan canlı yayın yaparak performans sergileyen DJ, “Ev halimizle sizleri biraz renklendirmek istedim. Yüzümüz güldü. Müzik hepimize iyi geliyor. Sahneyi çok özledim ama sağlığımız için evde kalmaya devam. Şimdilik buradaki sahnedeyiz” diye yazdı.

‘Yaşlıların alışverişine yardım edin'

‘Yaşlıların alışverişine yardım edin'

Sedef Avcı, oğlu Can’la selfie yaptığı fotoğrafı, sosyal medyadan paylaşarak, ‘Evde kal’ çağrısına uymayanlara tepki gösterdi.Oyuncu, “Biz evde durmaya gayret ederken, camdan baktığımda yaşlıların yürüdüğünü gördükçe üzülüyorum. Gerekiyorsa onların alışverişini yapıp, kapılarına bırakın” uyarısında bulundu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çiğdem Batur'dan 'Kurtlar Vadisi' açıklaması: Özlem içinde keşke barındırır