5 dakikada magazin turu (23 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

23 Mayıs 2020, Cumartesi 08:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yıllar sonra itiraf

Yıllar sonra itiraf

Sertab Erener, 20’li yaşlarda en büyük tutkusunun uçmak olduğunu söyledi. Popçu, “90’ların başında sivil havacılığa merak sardım. Pilotluk eğitimi aldım. Cessna tipi uçakları kullanıyordum. İstanbul’dan İzmir’e gittim. Ama Onno Tunç uçak kazasında ölünce, elimi ayağımı çektim. Şimdi uçmak bana büyük bir çılgınlık gibi geliyor” dedi.

Büyük oğlu ile moral tuttu

Büyük oğlu ile moral tuttu

İş insanı Harun Tan’ın, 2013’te boşandığı Ebru Şallı’dan dünyaya gelen küçük oğlu Pars, lenfoma ile 2 yıllık hayat savaşını 16 Nisan’da kaybetmişti. Harun Tan önceki gün Bebek’teydi. İlk eşi Zeynep Ceylan Kankat’tan olan oğlu Can ile bisiklete binmiş, tur atıyordu.

Ali KESER

Çocuklara bayramlık aldılar

Çocuklara bayramlık aldılar

Futbolcu Arda Turan’ın ikinci bebeği Asil Aslan’a hamile olan eşi Aslıhan Doğan Turan önceki gün Bebek’teydi. Ekim 2019’da dünyaya gelen ilk gözağrısı Hamza Arda’ya bayramlık aldı.

Eski Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu ile bu temmuzda üçüncü kez doğum yapacak olan eşi Yağmur Sarıoğlu da çocukları Sarp ve Sare için alışveriş yaptı.

Yüzünü sakladı

Yüzünü sakladı

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Gönül’ün eşi Hatice Gönül önceki gün Bebek’teydi. Bir dekorasyon mağazasına girdi. Kapıda habercilerin olduğunu fark edince hızla çıktı ve görüntülenmemek için eliyle yüzünü kapadı.

7 ayda bitti

7 ayda bitti

Elektronik pop müziğin başarılı ismi Eylül, ‘Çok Kalbimi Kırdın’ ve ‘Düğüm’ün ardından yeni albümü ‘Dokuzuncu Dünya Savaşı’nı çıkardı. 8 şarkıdan oluşan albümünü 7 ayda hazırladığını söyleyen Eylül, “Dokuzuncu Dünya Savaşı, benim bireysel hesaplaşmalarımın ürünüdür. Soyut düşünceler ve somut deneyimler ışığında, kendimle yıkıcı değil, yapıcı bir yerden ilişkilenmeye çalışma hikayemdir” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı: Survivor'da bu sene beni en çok üzen Ersin Korkut oldu