5 dakikada magazin turu (25 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

25 Ocak 2020, Cumartesi 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Aylar sonra ortaya çıktılar

Aylar sonra ortaya çıktılar

90’lı yılların en ünlü mankenlerinden Serdar Önal meslektaşı Merve İldeniz ile 11 yıllık evliliğine 2007’de nokta koymuştu. 2015’te oyuncu Beste Bereket ile hayatını birleştirmişti. 2 yıl önce Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan çift çok uzun süredir görünmüyordu. Serdar Önal ile eşi Beste Bereket önceki akşam, ‘DasDas’ın yeni müzikli oyunu ‘Ben Varım’ın galasına katıldı.

Türkiye Güzeli Ecem Çırpan (23) ile 2018’de Çin’in Shenzhen kentinde düzenlenen Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması’nda birinci olan Pınar Tartan, defilelerin aranan yüzü.


Ama iki mankenin de hedefi oyuncu olup yurtdışına açılmak. Ecem ile yakın arkadaşı Pınar bunun için ders almaya başladı.

Kenan'dan sürpriz var

Kenan'dan sürpriz var

Kenan Doğulu önceki akşam arkadaşları ile Bebek Meyhanesi’nde yemek yedi. Çıkışta habercilerle sohbet eden şarkıcı yeni projelerinden bahsetti. Kenan Doğulu “İki klip birden çekiyorum. Ayrıca sürprizlerim de var. Yakında herkes çok şaşıracak” diye konuştu. ■ Hakan KIRARSLAN

"Yes diye çığlık attım"

"Yes diye çığlık attım"

Ece Çeşmioğlu, Eser Yenenler’in programına (EYS) konuk oldu. 1.5 yıldır meslektaşı Taner Ölmez ile flört eden oyuncu 3 hafta önce aldığı evlenme teklifinin detaylarını anlattı. Ece Çeşmioğlu “Belçika’nın Brugges (Bruj) kentindeydik. Gidip görmeyi çok istediğim bir yerdi. Orada ‘Benimle evlenir misin?’ deyince ‘Yes’ diye çığlık attım” dedi.

Alçı çıktı

Alçı çıktı

Merve Özbey 19 Ocak’ta Kemal Koçak ile nikah masasına oturmaya hazırlanırken, 10 Aralık’ta evinde merdivenden düşüp ayağını kırmıştı. Bu nedenle düğün 9 Şubat’a ertelenmişti.Ayağı bir ay kaldığı alçıdan çıkarılan Merve Özbey önceki gün görüntülendi. Normal yaşamına dönen şarkıcı “Alçıdan kurtuldum ama biraz sekiyorum. Yakında umarım o da geçecek” dedi. ■ Hakan KIRARSLAN

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (24 Ocak 2020)