5 dakikada magazin turu (26 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

26 Nisan 2021, Pazartesi 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BU YAZ TATİL YOK

BU YAZ TATİL YOK

Cem Yılmaz’ın bir dijital platform için çekeceği ‘Erşan Kuneri’ dizisinin kadrosunda yer alan Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Nilperi Şahinkaya Levent’te görüntülendi. Yılmaz’ın ofisindeki okuma provasından çıkıyorlardı. 5 saat süren prova sonrası Nilperi Şahinkaya’yı sevgilisi heykeltıraş Emre Yusufi almaya geldi. Merve Dizdar ile birlikte ayrılan Ezgi Mola da “Haziran ayında sete çıkıyoruz. Tüm yaz sürecek çekimler. Tatil biraz zor görünüyor” diye konuştu.

Ali KESER

ZEYNEP VEDA ETTİ

ZEYNEP VEDA ETTİ

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın başrollerinde yer aldığı, Kanal D’deki ‘Hekimoğlu’nda bir ayrılık yaşandı. ‘Doktor Zeynep’i canlandıran Damla Colbay dizi ile yollarını ayırdı. Ekip arkadaşlarının düzenlediği duygusal bir uğurlama ile sete veda eden Colbay bu görüntüleri paylaştı. Dizinin ‘Memoli’si Kaan Yıldırım ise Damla Colbay’a Instagram’da “Yolun açık olsun” diye yazdı

70’LERE GİTTİLER

70’LERE GİTTİLER

Müge Boz ile eşi Caner Erdeniz, 70’lerin modasını andıran kıyafetler giyip, eğlenceli videolar çektiler. Sonra da sordular: “Hangi eski Türk filmindeki karakterlere benziyoruz?” Görüntüleri hemen çözen takipçileri “Ah Nerede Vah Nerede” diye cevap verdi. 1975 tarihli bu filmde Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu başrolü paylaşmışlardı. Çapkın bir genç olan Ferit ile Zehra’nın aşkını anlatan romantik bir komediydi.

ALİNA’NIN ODASI HAZIR

ALİNA’NIN ODASI HAZIR

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi 2017’de evlenmiş, oğulları Efehan’a 2019’da kavuşmuşlardı. Almeda Abazi kızları Alina’ya 8 aylık hamile. Doğum kısmetse mayıs sonunda. Almeda ile Tolhagan kızları için özel bir bebek odası ve karyolası yaptırdı. Sipariş verdikleri mobilyalar önceki gün tamamlandı. Artık Alina’yı bekliyorlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Şendir corona virüsü atlattı, tura çıktı