5 dakikada magazin turu (27 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

27 Ağustos 2020, Perşembe 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Doğuma 10 kala

Doğuma 10 kala

Futbolcu Alpaslan Öztürk’ten 3.5 yaşında ikiz kızları olan Ebru Şancı önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Karnı burnunda olan ve bu kez erkek bebek bekleyen Ebru Şancı, “Beni bu halde çekmeyin. 10 gün kalmış hâlâ geziyor derler” dedi.

Mesut YILMAZ

Aile pozuna 20 bin beğeni

Aile pozuna 20 bin beğeni

2018’de evlenen Ezgi Sertel-Ozan Çobanoğlu, ikiz bebekleri Tibet ve Mert’i yedi ay önce kucaklarına almıştı. 38 yaşındaki sunucu, eşi ve çocukları ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabında paylaştı. Ezgi Sertel’in aile pozu 20 binin üzerinde beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Yeni yaşını böyle kutladı

Yeni yaşını böyle kutladı

Gülben Ergen’in geçen salı doğum günüydü. Şarkıcı 48’inci yaşını eski eşi Mustafa Erdoğan’dan olan oğulları Atlas, Güney ve Ares ile kutladı. Gülben Ergen hediye yerine hayranlarından hem 2010’da kurduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne, hem de Kızılay’a destek olmalarını istedi.

"Sesi şifa gibi"

"Sesi şifa gibi"

Erol Evgin, Kerki Solfej’in düzenlediği yaz turnesi kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda önceki akşam konser verdi. Sahneye maske ile çıkıp “Takmayı sakın ihmal etmeyin” dedi. Konserin ilk bölümünde sesini çok beğendiğini söylediği Ceylan Ertem’i sahneye davet ettiler. ‘Sitem’ ve ‘Odalarda Işıksızım’ı seslendirdiler. Ceylan Ertem, “Erol Evgin ile düet yapmak, onu dinlemek en büyük şifa” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şevval Şahin'den sevgilisi Yiğit Marcus Aral'a: Ruh eşimin en mutlu doğum günü