5 dakikada magazin turu (27 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

27 Ocak 2021, Çarşamba 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yıldız bakışı

Yıldız bakışı

Yıldız Tilbe önceki gün Zorlu Center’daydı. Yakın arkadaşı ve menajeri Haluk Şentürk ile alışverişe çıkan şarkıcı, havaya dikilmiş kısa saçları ve faltaşı gibi açılmış gözleriyle dikkat çekti. Yıldız, “Eksiklerim vardı onları tamamladım. Ama havanın bu kadar çok soğuk olacağını düşünmedim” diyerek hızlı adımlarla aracına koştu.

Sevgiliden klip sitemi

Sevgiliden klip sitemi

Mustafa Sandal, komedyen Doğu Demirkol ile ortak bir projeye imza attı. İkilinin seslendirdiği ‘Tekrar’ adlı şarkının sözlerini Doğu Demirkol yazdı. Müziği ve aranjesi Hakan Kara’ya ait parçanın klibi beş farklı mekanda iki günde, 40 kişilik bir ekiple çekildi. Yönetmenliğini Karan Kardeşler üstlendi. Sandal’ın sevgilisi Melis Sütşurup da şarkı eşliğinde çektiği esprili videoyu paylaşıp “Siz misiniz bana klipte yer vermeyen. Ben de kendi klibimi çekerim” dedi.

Anne olmak isterdim

Anne olmak isterdim

Öykü Gürman 2015’te Yavuz Bingöl ile evlenip 8.5 ay sonra boşanmıştı. 3.5 yıldır reklamcı Fatih İçmeli ile birlikte olan 38 yaşındaki şarkıcı, Emel Yalçın’ın Milyon TV’deki programında bir itirafta bulundu: “Anne olmak isterdim. Pişmanlık değil de kader, kısmet diyelim. Hâlâ geç değil biliyorum. Çocuğum olursa birebir ben ilgilenmek isterim. İnşallah Allah nasip eder.”

Baba gibi baba

Baba gibi baba

Sarp Apak önceki akşam eşi Bengisu Uzunöz ve oğulları Güney ile Kuruçeşme’de bir marketteydi. Uzun süre alışveriş yapan çift çıkışta soruları yanıtladı. Sarp Apak bebek arabasını katlayarak omzuna aldı ve muhabirlere “Görüyorsunuz baba gibi baba!“ diyerek poz verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özcan Deniz'in kardeşi, Feyza Aktan için, 'Sızdı, evi yaktı' demişti: İddia asılsız çıktı