5 dakikada magazin turu (28 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Eylül 2020, Pazartesi 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Deren Talu erkek kılığına girdi

Deren Talu erkek kılığına girdi

Deren Talu başrollerini Aleksander Sokolov ve Yurdaer Okur ile paylaştığı ‘Son Kale Hacıbey’ filminde babasını ve kaleyi kurtarmaya çalışan Fatma’yı oynuyor. Bazı sahnelerde erkek kılığına giriyor.

Papatya sansürü

Papatya sansürü

Popçu Gülşen, paylaştığı fotoğrafta önü açık ceketinden görünen göğsünü papatya emojisiyle kapattı.

Hint Güzeli

Hint Güzeli

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde ‘Gökçe Hatun’u oynayan Burcu Kıratlı’nın Orta Doğu ülkeleri ve Pakistan’da milyonlarca hayranı var. Burcu Kıratlı da bunu fırsata çevirdi ve Orta Doğu ile İngiltere’de satılan bir kozmetik markasının yüzü oldu. Hintli makyajı ve kıyafetleriyle Boğaz’da poz verdi.

'Merak etmeyin; hayattayım'

'Merak etmeyin; hayattayım'

Etel-Rober Baler, 1997’de nikah masasına oturmuştu. Oğulları Ralf 2005’te, Leon 2011’de dünyaya gelmişti. 23 yıllık evlilik karantina döneminden hemen sonra 10 dakika süren tek celsede bitmişti. Çocuklarının babası tarafından ihanete uğradığı konuşulan Etel Baler ayrılığın ardından, temmuz başında moral bulmak için yakın arkadaşı Siren Ertan’ın yanına Çeşme’ye gidip tatil yapmıştı. Çeşme tatilinden sonra sırra kadem basan Etel Baler önceki gün ortaya çıktı.

“O kadar çok ‘Neredesin?’ diye mesaj aldım ki. Merak etmeyin; hayattayım. Boşandıktan sonra aylardır karaya ayak basmadım. Oğullarımla teknedeyim. Denizde olmak bana terapi gibi geldi. Saatlerce yıldızları seyrettim, balık avladım. Ralf ve Leon ile oyun oynayıp dans ettim. Evlenmeden yani 23 yıl önce kim olduğumu hatırladım. Hatırladığım genç kızı da çok sevdim” açıklamasını yaptı.

6.5 ayda 15 kitap

6.5 ayda 15 kitap

İş insanı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat oyuncu Mert Fırat ile Eylül 2018’de Çeşme Alaçatı’da nikah masasına oturmuştu. Malum; çiftin bir oğlu olacak. İdil Fırat yaklaşık 6.5 aylık hamile. Yazı Bodrum-Çeşme arasında tatil yaparak geçiren İdil Fırat bu süre içinde hamilelik, doğum, bebek ve annelik üzerinde 15 kitap bitirdi. “Bazı anne adayları ‘Kötü senaryoları bilmeyelim ki, kafamızda kurmayalım’ diye düşünüyor. Ama bana okuyup öğrenmek çok iyi geldi” dedi.

Pasta eşten

Pasta eşten

Tanem Sivar, eşi Edhem Dirvana ve çocukları Süleyman ile koronavirüs salgını başladığından beri Marmaris’te. Önceki gün Edhem Dirvana’nın doğum günüydü. Kutlama sahibi oldukları Bozburun Yacht Club’da gerçekleşti. Tanem Sivar 43 yaşına giren eşi için mutfağa girip pasta hazırladı.

Teknede kutlama

Teknede kutlama

Gizem Karaca, 2017’de Kemal Ekmekçi ile Bodrum’da nikah masasına oturmuştu. Önceki gün evlilik yıldönümleriydi. Çift üçüncü yıl kutlaması için baş başa mavi tura çıkıp koyları dolaştı. Oyuncu anne olmak istediğini ama henüz zamanının gelmediğini de söyledi.

Alışveriş zamanı

Alışveriş zamanı

Birce Akalay önceki gün Bebek’teydi. Bir balıkçıdan 2 adet levrek alan oyuncu “Akşama balık ziyafeti var” dedi. Demet Şener, Etiler’deki bir manavdan bol bol meyve alışverişi yaptı. Sebze ağırlıklı beslenen Eda Taşpınar ise alışverişi kimseye bırakmadığını, her ürünü bizzat seçtiğini söyledi. Sepetini avakado, marul, rokayla doldurdu.

Mutlu aile pozu

Mutlu aile pozu

Fransa’nın Lille takımına transfer olan futbolcu Burak Yılmaz, ailesiyle hasret gidermek için İstanbul’a geldi. 2018’te boşanıp yeniden bir araya geldiği İstem Atilla ve kızlarıyla verdiği pazar kahvaltısı pozunu Instagram’da ‘mutlu aile’ notuyla paylaştı. İstem Atilla yakında kızları Nazlı ve Derin’i alıp Fransa’ya gidecek. Çiftin, Paris’te evleneceği söyleniyor.

Trambolin rekoru

Trambolin rekoru

Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğulları Karan ile trambolin üzerinde zıplarken çekilen videolarını Instagram’da paylaştı. Altına ‘Bizim evin halleri’ notunu düştü. Aynı görüntüyü Fahriye Evcen de sayfasına ‘Mutluluk’ notuyla taşıdı. 15 milyon 800 takipçisi bulunan Burak Özçivit’e 2 saatte 12 bin yorum yorum geldi. 11 milyon takipçili Fahriye Evcen 9 bin 500 yorum aldı. Çift, görüntülenme sayısıyla da rekor kırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hülya Avşar, Ayvalık Çiçek Adası’nı 55 milyon TL’ye satın mı aldı? İşte cevabı!