5 dakikada magazin turu (28 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Mayıs 2020, Perşembe 08:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Enişteden mini konser

Enişteden mini konser

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel 3 yıllık aşkı Caner Yıldırım ile 2019’da evlenmiş, aralıkta kızı Aylin Mavi’yi doğurmuştu. Hande Erçel’in sevgilisi Murat Dalkılıç önceki akşam 6 aylık bebeğe piyano konseri verdi. Aylin Mavi bir süre sonra uykuya daldı. Takipçileri, “Babalık sana çok yakışacak” yorumunu yaptı.

En büyük hayali sergi açmak

En büyük hayali sergi açmak

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde grafik eğitimi alan Bensu Soral’ın içindeki sanat aşkı karantina günlerinde yeniden ortaya çıkmıştı. Eşi Hakan Baş ile yaşadığı evin duvarlarından sonra, kolonlarına da resim yaptı. Yakın arkadaşları “Şu salgın bittikten sonra lüften bizim evi de güzelleştir” demeye başladı. Bensu Soral ise en büyük hayalininin; resim ve heykel sergisi açmak olduğunu söyledi.

O artık 'Hadsiz!'

O artık 'Hadsiz!'

Neslihan Atagül, online dergi hazırlığında. 1 Haziran’dan itibaren Instagram sayfasında yayınlamayı düşündüğü aylık derginin adı: Hadsiz! Oyuncu; röportajlar yapacak, ilham verici konular paylaşacak ve kendi deyimiyle sınırları aşacak! Neslihan Atagül, “Oturduğum eve, bedenime, sokağıma sığamadım, dolup taştığım için bu adımı atmaya karar verdim” dedi.

Şanslı Rocky

Şanslı Rocky

Yasemin Özilhan sıkı hayvanseverlerden. Dün papağanı ile fotoğrafını paylaştı. Adı: Rocky. Yasemin Özilhan, POSTA'dan Halil Kalmuk'a “Sosyal medyada yer vermiyorum ama iki papağanımız daha var. Rocky 3 yıldır bizimle. ‘Ela’, ‘Merhaba’ ve eşimin adını (İzzet) söylüyor” dedi.

'3 ay balayı yaptık'

'3 ay balayı yaptık'

Begüm Kütük ile karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Eylül 2010’da nikah masasına oturmuştu. Oyuncu, Ramazan Bayramı’nın son gününde Alem dergisinin sosyal medyada yaptığı canlı yayına katıldı. Karantina günlerinde eşi ile aşk perçinlediğini söyledi. Begüm Kütük, “İşten güçten, koşturmacadan dolayı Erdil ile doğru dürüst zaman geçiremiyordum. Bu karantina günleri iyi geldi. 10 yıllık evliliğimizde 3 ay balayı yapmış olduk, hep baş başaydık” dedi.

Bayram meleği

Bayram meleği

Büşra Pekin bayram boyunca iyilik meleği oldu. Beykoz’a bağlı Göztepe ve Göksu mahallelerinde yardıma ihtiyacı olan ailelere muhtarlık vasıtasıyla ulaştı. Kapı kapı dolaşıp erzak yardımında bulundu.

Dozunda romantik

Dozunda romantik

Gökhan Alkan, Instagram hesabından canlı yayın yaptı, 5 kıta 56 ülkeden hayranlarının sorularını yanıtladı. Şunları söyledi:

● “Aklımın ve gönlümün uyuştuğu biriyle evlenmek isterim.”

● “Karantinada iyi yemek ve temizlik yaptığımı keşfettim.”

● “Romantizmi severim ama dozunda olmak şartıyla.”

● “Kendimi hiç yakışıklı bulmuyorum.”

Orhan Baba'dan tarihi akşam

Orhan Baba'dan tarihi akşam

Arabesk’in babası Orhan Gencebay yıllardır sahneye çıkmaz, canlı yayınlarda bile şarkı söylemezdi. Bu kuralını POPSAV Online Müzik Festivali için geçtiğimiz akşam bozdu. Hem saz çaldı, hem de üzerinde çalışmaya devam ettiği yeni bestesi ‘Dedikodu’yu ilk kez seslendirip sevenlerine tarihi anlar yaşattı. Ayrıca organizsoynda Emra Altuğ, Ziynet Sali, Nükhet Duru, Ümit Sayın, Güliz Ayla gibi isimler de konser verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ekin Mert Daymaz Elif Gürlük'e döndü