5 dakikada magazin turu (28 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Ocak 2021, Perşembe 08:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir Zamanlar Çukurova’nın ‘Zülehya’sı Hilal Altınbilek dizi çekimleri için Adana’daydı. Oyuncu izin günlerinde rotayı çevirdi. Adana’dan Uludağ’a gitti. iki kız arkadaşıyla kayak yapan Hilal, “Kar tatili ilaç gibi geldi” diye konuştu.

Emma büyüdü

Emma büyüdü

Seren Ceylan, 2009’da bir iş için İstanbul’a gelen Michael Shvo ile aşk yaşamaya başlamış, 2010’da evlenip Amerika’ya gelin gitmişti. 2016’da kızı Emma, 2020’de oğlu Judah dünyaya gelmişti. Dün Emma’nın doğum günüydü. 5 yaşına bastı. Seren Shvo sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına “Prensesim ne ara büyüdü, inanamıyorum” yazdı.

Nostaljik şarkıyla dans etti

Nostaljik şarkıyla dans etti

Eda Taşpınar dün paylaştığı video ile sosyal medyaya enerji getirdi! Başında kovboy şapkası, altında mini şort vardı. 1946’da efsane oyuncu Rita Hayword’un oynadığı ‘Gida’ filminde Anita Kert Ellis’in seslendirdiği ‘Put the blame on Mame’ şarkısı eşliğinde dans etti.

Bir cisim yaklaşıyor

Bir cisim yaklaşıyor

Selen Görgüzel’in 2003’te boşandığı Yılmaz Bektaş’tan olan kızı İlknaz’ın salı akşamı doğum günüydü. Annesi, Hamdi Alkan ve Zeynep Alkan ile birlikte kutladı. Tüm ev balonlarla süslendi. İç mimarlık eğitimi alan 22 yaşındaki İlknaz oyuncu olmak istiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emina Jahovic: Birileri benimle uğraşıyor