5 dakikada magazin turu (29 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

29 Mayıs 2020, Cuma 09:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hande Doğandemir’in geçen aralıkta eski gözdesi Şükrü Özyıldız’a döndüğü söylenmiş ama ocakta ‘Kurşun’ dizisinin ‘Serdar’ı, tiyatrocu Kerem Arslanoğlu ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Karantina günlerinde aşkları da perçinlendi. Dün sevgilisinin doğum günüydü. Hande Doğandemir 29 yaşına basan Kerem Arslanoğlu için “İyi ki hayatıma girdi” dedi. Yakınları ikiliyi birbirine çok yakıştırıyor.

Halil Kalmuk

İş başındalar

İş başındalar

Eski milli futbolcu Sabri Sarıoğlu, üçüncü bebeklerine 7 aylık hamile eşi Yağmur Sarıoğlu ile önceki gün Bebek’teydi. Sahibi oldukları gözlük mağazasına kamera sistemi taktırmak isteyen çift güvenlik şirketinin yetkilileriyle görüştü, talimatlar verdi.

Hakan KIRARSLAN

Nostaljik şarkı

Nostaljik şarkı

‘Ay Tenli Kadın’ adlı şarkısıyla meşhur olan Ufuk Beydemir geçtiğimiz aylarda ikinci albümü ‘Kristal Oda’yı çıkarmıştı. Popçu albümün üçüncü klibini 70’lerin hit parçası ‘Gerçek Nerede’ye çekti. Tek seferde ve tümüyle canlı olarak kaydedilen şarkıyı Şerif Yüzbaşıoğlu bestelemiş, Şenay Yüzbaşıoğlu da seslendirmişti. ‘Gerçek Nerede’ başrollerini Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun oynadığı ‘Yaz Bekarı’ adlı filmde kullanılmıştı.

Kahveler evden

Kahveler evden

Neslihan Kozanoğlu karantina günlerini Beykoz Cumhuriyetköy’deki çiftliğinde geçiriyor. Dün oğlu Başar ile Şile’ye gitti. Sahilde araçlarından inip evlerinden getirdikleri Türk kahvesini içtiler. Cipin kaputunu da sehpa niyetine kullandılar. Meraklısına not: Neslihan Kozanoğlu henüz 62 yaşında! Sokağa çıkma yasağına takılmıyor kısacası!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin 2020 model tatil planları