5 dakikada magazin turu (3 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

03 Ağustos 2020, Pazartesi 08:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Hep ayaklarımın üzerinde durmayı bildim'

'Hep ayaklarımın üzerinde durmayı bildim'

13 yaşından beri sürekli çalıştığını söyleyen oyuncu Afra Saraçoğlu (22), “İçimde geçmişte gerçekleştiremediğim hayallerin hırsı ve azmi var. Hiçbir zaman prenses olmadım. Hep ayaklarımın üzerinde durmayı bildim. Küçük yaşta olgunlaştım. Şu an bulunduğum noktanın da sebebi bu” dedi.

Kural bozmadı

Kural bozmadı

Süzer Holding Başkan yardımcısı Baran Süzer karantina günlerini İstanbul’da geçirdikten sonra sezonu Çeşme’de açmıştı. Yıllardır yabancı güzellerle aşk yaşayan iş insanı, prensiplerine yine sadık kaldı ve kuralını bozmadı! Venezuelalı manken Priscila Balanta ile birlikte olmaya başladı. İkili hafta sonunu Marmaris’te geçirdi. D Maris Bay Otel’de kaldılar.

Bayram sporu

Bayram sporu

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer, Kurban Bayramı’nı Bodrum’da geçiriyor. Çift dün kahvaltı sonrası bahçede Başak Dizer’in kuzeni, spor eğitmeni Murat Bür eşliğinde formlarını korumak için antrenman yaptı. Sıcak basınca havuza atladılar. Kıvanç Tatlıtuğ suda eşine özel pozlar verdi.

Maceralı yolculuk

Maceralı yolculuk

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, şarkıcı Gaye Su Akyol ve müzisyen Ali Güçlü Şimşek, Cem Boyner’in kızı Elif Boyner ile eşi Cihan Ayger’e misafir oldu. Birlikte Ege kıyılarında tekne turuna çıktılar. Tüm gün koyları dolaştılar. Ne var ki, küçük bir aksaklık yaşandı. Teknenin çıpası kayalıklara takıldı. Bu sırada hava karardı. Beyler yarım saat uğraştıktan sonra çıpayı kurtarmayı başardı.

'Ama sevgi her şeyin anahtarı işte'

'Ama sevgi her şeyin anahtarı işte'

1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş üçüncü evliliğini Ağustos 2011’de Erdem Yılmaztürk ile yapmıştı. 2017’den beri yoga dersleri veren eski kraliçe, eşi ile bu karesini Instagram’da paylaşıp altına şöyle yazdı:

“Erdem’i yoga yapmaya ikna etmek normalde deveye hendek atlatmaktan daha zor. Ama sevgi her şeyin anahtarı işte.”

'Okuyacak meydan kalmadı'

'Okuyacak meydan kalmadı'

Demet Akalın’ın 2 hafta önce çektirdiği mayolu fotoğrafları için ‘bu gerçek olamaz, fotoşoplu’ yorumları yapılmıştı. Pop yıldızı aynı pozu bu kez bikiniyle tekrarladı. Fotoğrafı da kızı Hira çekti. Demet Akalın ‘Fotoşopsuz, filtresiz karesiyle meydan okudu’ yorumlarına şöyle cevap verdi: “Okuyacak meydan kalmadı.”

Muazzez Ersoy'dan çiğköfte partisi

Muazzez Ersoy'dan çiğköfte partisi

Muazzez Ersoy, Bodrum Torba’daki evinde ailesi ve dostları için çiğköfte partisi verdi. Sosyal mesafeye dikkat eden sanatçı, gerekmedikçe dışarı çıkmadığını, plajda denize girmediğini ve kalabalıklardan kaçındığını dile getirdi. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sezen Aksu Manal Koyu’ndaki villasını 6.5 milyon TL’ye satıyor